Fallout do pobrania za darmo, możesz pobrać i zachować już teraz

Jeśli masz ochotę doświadczyć dobroci klasycznego Fallouta, masz szczęście, ponieważ jedna z najnowszych darmowych gier na GOG jest jedną z najlepszych gier Bethesdy.

Chociaż tym, którzy wolą spojrzeć wstecz na przeszłość Fallouta, polecamy pierwszą grę Fallout, która jest dostępna do bezpłatnego pobrania przez firmę Cyberpunka 2077 wydawca CD Projekt Red za pośrednictwem GOG.

Jeśli grałeś tylko w gry z Fallout 3 powinniście wiedzieć, że dwie pierwsze gry Fallout to zupełnie inne bestie w porównaniu z dzisiejszą serią. Jednak fani nadal będą czerpać przyjemność ze znanej scenerii i trafnego humoru, to tylko sterowanie, do którego będą musieli się przyzwyczaić. Jeśli jesteś fanem Wrota Baldura 3 poczujesz się jak w domu.

W celu ubiegać się o grę będziesz potrzebować ważnego członkostwa w Amazon Prime. Po zalogowaniu się do jednego z nich będziesz mógł odebrać grę za pośrednictwem GOG i rozpocząć pierwszą postapokaliptyczną grę RPG firmy Bethesda.

Warto zagrać w oryginalnego Fallouta, gdyby nie fakt, że obecni fani mogliby zobaczyć, gdzie rozpoczęła się seria i porównać ją z obecną sytuacją. Poza tym jest bezpłatny, więc nie można argumentować, że to zła oferta, jeśli nie kosztuje ani grosza.

Alternatywą jest powtórka Fallout: Nowe Vegas po raz kolejny, co jest również ważną opcją, dopóki nie zacznie się występ na żywo.