Fallout 76 udostępnia potężną niespodziewaną aktualizację zawierającą kilka ulepszeń jakości życia

Pomimo trudnego początku od premiery w 2018 r. Fallouta 76 rośnie w siłę, a Bethesda ciężko pracuje nad udoskonaleniem RPG akcji. Niedawno wypuściła niespodziewaną aktualizację, która rozwiązuje kilka problemów związanych z jakością życia.

Pierwszy Opad 76 aktualizacja na rok 2024 została wycofana, a łatka 1.7.9.7 ma na celu rozwiązanie wielu problemów związanych z jakością życia, a także dodanie ulepszeń do rzemiosła, wypraw, pancerza wspomaganego, zadań i nie tylko. To kolejny przykład tego, jak Bethesda dąży do ulepszenia internetowych gier RPG i jej ciężka praca opłaciła się Fallouta 76 podobno osiągnie 17 milionów graczy na koniec 2023 roku.

Dostępna jest aktualizacja 1.7.9.7, którą można już pobrać na wszystkich grywalnych platformach Płonąca miłość w Falloucie 76 event, ale pomimo tego, że nie dodano nowej zawartości, nadal rozwiązuje szereg błędów i problemów.

Informacje o poprawkach są dostępne Tutaj ale najbardziej godne uwagi poprawki obejmują wskoczenie do Toksycznej Kadzi w The Pitt powodujące teraz natychmiastową śmierć, Legendarne Umiejętności Dodatkowe Obrażenia działają teraz ze wszystkimi broniami do walki wręcz, a nie tylko z bronią nieuzbrojoną, a elementy Unijnego Pancerza Wspomaganego teraz spadają tylko wtedy, gdy gracz wie, jak to zrobić elementy zbroi, żeby wymienić tylko kilka.

W innych wiadomościach, Płonąca miłość Wydarzenie już się rozpoczęło i potrwa do 13 lutego. To pozornie inspirowane walentynkami wydarzenie umożliwi graczom zdobycie darmowej skórki Hot Rod Pink Flamer z Atomowego Sklepu, którą można wyposażyć, aby podejmować cotygodniowe wyzwania związane ze spalaniem. Dobre wyniki w tych wyzwaniach nagrodzą Cię kartami atutów, legendarnymi modułami i zestawami naprawczymi, a także różowym kombinezonem mechanika i różowymi okularami za ukończenie czterech z pięciu cotygodniowych wyzwań.

The miasto atlantyckie ekspansja będzie następna Fallouta 76 z Opad Program telewizyjny wyemitowany w kwietniu.