„Fallout 5” nadejdzie szybciej, niż się spodziewaliśmy, z niespodzianką

Fallout 4 ma szczególne miejsce w moim sercu, ponieważ była to jedna z pierwszych gier RPG akcji, które ukończyłem, gdy zdecydowałem się spróbować czegoś innego niż wielokrotne granie w Dragon Age lub Mass Effect. Tylko z tego powodu zawsze będę to kochać. Jednak nie da się ukryć, że chcę Fallout 5 tak samo jak następny fan.

Okazuje się, że kolejną odsłonę otrzymamy wcześniej, niż oczekiwano, choć nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Fani od dłuższego czasu domagają się jakichś wieści o Falloucie dotyczących kolejnej gry, do tego stopnia, że ​​Bethesda musiała odpowiedzieć na te żądania i zapewnić graczy, że nadejdzie.

I te zapewnienia okazują się prawdziwe, ale nie tak, jak się spodziewaliśmy. Widzisz, podczas gdy Fallout 5 spada szybciej, niż myśleliśmy, nie jest taki, jak sobie wyobrażaliśmy.

Według niedawnego artykułu twórcy stojący za nadchodzącym Opad Seriale telewizyjne postrzegają program jako Fallout 5 i tak to określiłem.

„Nie zaczynaliśmy od postaci z gier” – powiedział Graham Wagner, producent wykonawczy serialu. „Zaczęliśmy później. W pewnym sensie powiedzieliśmy sobie, że to Fallout 5, to tylko kolejna instalacja i zaczynamy od świeżego śniegu.

Twórcy serialu nawiązując jednak do serii Amazon Prime jako takiej przedstawiają nam bardzo realny problem, jakim jest gra wideo Fallout 5 to długi okres czasu, być może dziesięcioleci. „Fallout 5 najwcześniej, w najlepszym przypadku, nastąpi za dziesięć lat. Być może istnieje niewielka szansa, że ​​w międzyczasie pojawi się kolejna gra stworzona przez innego twórcę, ale nie liczyłbym na to.” powiedział jeden zmartwiony fan.

Jeśli nie było wystarczająco źle, czekanie The Elder Scrolls VIdo tego stopnia, że ​​wielu z nas obawia się, że do czasu jego uruchomienia umrzemy, teraz musimy się martwić, że to samo można powiedzieć o Fallout 5.