Fallout 4 wygląda bardziej jak Fallout 5 w pięknej grafice

Słychać skandowanie „Spalić czarownicę!” Krzyczą to, oglądając materiał z Digital Dreams, gdy wracają z kolejną aktualizacją graficzną, która zdaje się przeczyć oczekiwaniom, a jednocześnie nieustannie zachwyca.

Tym razem dobrze się temu przyglądamy Opad 4 jak to zostało zrobione przez super specjalna maszyna do aktualizacji, co jest jednym ze sposobów powiedzenia, że ​​załadowali starzejącą się grę Bethesda ponad 300 modami i dodali też trochę tego fantazyjnego raytracingu. Poza tym wszystko odbywa się na procesorze 4090. Rezultaty to oszałamiający obraz czego Fallout 5 mógłby wyglądać, kiedy w końcu mu się przyjrzymy.

To, co mamy teraz, to wspaniałe spojrzenie na apokaliptyczne pustkowia. Bogatych tekstur jest mnóstwo, a wspaniałe oświetlenie wzmacnia ciemność, dodając odrobinę strachu. Znajomy, zniszczony stan świata wydaje się nieco bardziej interesujący, nieco bardziej realistyczny. Opuszczone pojazdy wyglądają teraz jak prawdziwa część świata, ponieważ są pokryte rdzą i plamami brudu. To wszystko, zanim zauważyłeś, jak bujne są teraz liście, z kolejnymi warstwami chwastów i nasion, które spadły na ziemię.

Widok zniszczonych domów i witryn sklepowych Concord to moment wzruszenia, wciąż widać eksplozję kolorów roślin i cegieł, a na fasady padają realistyczne cienie. Materiał sprawia, że ​​chcesz przejąć kontrolę i wyruszyć, aby zbadać każdy szczegół. Możemy mieć tylko nadzieję, że to właśnie będzie ostateczne wydanie Fallout 5 wygląda jak.

Chociaż nie widzimy zbyt wiele potworów, dostrzegamy przebłyski różnych obszarów, obejmując duże, falujące zbiorniki wodne, zaniedbane obiekty nakrapiane połamanym kadłubem rozbitego samolotu. Ach, mieć komputer wystarczająco mocny, aby uruchomić coś takiego.