Elden Ring został po cichu zaktualizowany, a fani są podekscytowani

Jak blisko jesteśmy Pierścień Eldena DLC, Cień Erdtree? Szczerze mówiąc, kto wie? Pojawiło się FromSoftware, przekazało wiadomość, a następnie ponownie zamknęło drzwi, zostawiając nas wszystkich na lodzie i modlących się o wieści.

Dlatego za każdym razem, gdy gra otrzymuje aktualizację lub nawet wzmiankę, fani domagają się więcej i pokładają nadzieje. No cóż, wcale nie przyłapiecie nas na pianie z ust z podniecenia. Nie my. Ale tak naprawdę, kiedy wyjdzie DLC?

Więc, Pierścień Eldena właśnie dostałem nową aktualizację. Jest to kontynuacja aktualizacji z zeszłego miesiąca, która zaktualizowała „kategorię DLC”. Najnowsza aktualizacja najwyraźniej ujawniła, że ​​jest w fazie oceny jakości, po czym szybko skontaktowano się z firmą-matką FromSoftware, Kodokawą, z prośbą o aktualizację finansową, która stwierdziła, że ​​DLC jest wciąż w fazie rozwoju, ale nie ma daty premiery.

Cóż, to nie powstrzymało nas przed zrobieniem się gorąco pod kołnierzem. Biorąc pod uwagę, że gra zbliża się do drugiej rocznicy, możemy być świadkami, że coś się wydarzy, nawet jeśli będzie to tylko potwierdzenie daty premiery. Jednak niektórzy fani uważają, że DLC faktycznie zostanie wydane w tym miesiącu, aby to uczcić.

Do strony gry Elden Ring dodano nowy komponent o nazwie „Nieznana aplikacja 2778580”. To wszystko spekulacje i należy je traktować z przymrużeniem oka, jednak „Nieznana aplikacja 2778580” jest wymieniona w sekcji „płatne” na stronie gry, co oznacza, że ​​nie jest to bezpłatna aktualizacja, więc może wskazywać na Cień Erdtree.

Miejmy nadzieję, że wkrótce otrzymamy oficjalne potwierdzenie, ponieważ po kilkukrotnym odtworzeniu pragniemy spędzić więcej czasu z Elden Ring. FromSoftware mogłoby rozwiązać ten problem za pomocą jednego tweeta, dlatego przez resztę lutego będziemy ogłaszać ogłoszenie w formie kręgu zaklęć.