Elden Ring zderza się z Horizon Zero Dawn w oszałamiającej, darmowej grze RPG z otwartym światem

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o połączeniu oszałamiających naturalnych krajobrazów Horyzont Zero Świtu z karalnym wyzwaniem Pierścień Eldenaz łyżką Studia Ghibli Księżniczka Monoke wrzucone tam na dobre, są szanse, że będziesz zadowolony Rama duszy.

Opracowany przez studio Digital Extremes, Rama duszy to nadchodząca darmowa wersja od uznanych twórców Ramka wojenna. Premiera ma nastąpić gdzieś w 2024 roku, chociaż ustalona data premiery nie jest jeszcze znana. Wiemy tylko tyle Rama duszy będzie pochwalić się rozległym i szczegółowym otwartym światem oraz mnóstwem wiedzy, w której możesz zatopić zęby, a raczej mózg. Aha, i wspomniałem Księżniczka Monoke ponieważ towarzyszy Ci bardzo fajny wilczy towarzysz.

„Wyrzucony na brzeg na północnej wyspie Midrath rozpoczyna się nowa przygoda. Omenowe bestie w łańcuchu Ode’n ryczą w żałobie. Drzewa dźwięczne zwisają z „długich, umęczonych strumieni”. Ciało Alki pęka z wściekłości. Kto odnajdzie Srebrne Morza i obudzi naszych Przodków? Kto nauczy się melodii rozwiązywania dusz i przełamie zniewalającą pieśń zaklęć? Kto zatrzyma w swoim sercu wędrowców, dzikość, świat? Zrobisz to, wysłanniku” – żartuje bardzo poetyckie streszczenie. To jak powrót na seminarium uniwersyteckie.

Twórcy z Digital Extremes mówią, że oprócz inspiracji twórczością Studia Ghibli zwrócili także uwagę na film Niekończąca się historiamówiąc w komunikacie prasowym: „With Rama duszybudowania świata i elementów tematycznych, naprawdę chcemy wrócić do naszych ulubionych gier z dzieciństwa, takich jak Niekończąca się opowieść i te wyszukane światy fantasy”, dodając: „Nasz zespół bardzo kocha Miyazakiego i Księżniczka Mononoke gdzie pojawia się koncepcja zderzenia natury i ludzkości, a w tym nowym tytule będziemy badać wiele tematów związanych z naturą, restauracją i eksploracją.

Rama duszy zapowiada się na jeden z najbardziej intrygujących tytułów 2024 roku, więc z pewnością będziemy śledzić datę jego premiery.