Elden Ring właśnie otrzymał duże, bezpłatne ulepszenie grafiki

Po mieszanej torbie, która uczy się nowego Pierścień Eldena gra jest w drodze, o co nikt z nas nie prosił. Można śmiało powiedzieć, że fandom potrzebuje podniesienia morale. Ten główny gratis jest tym wzmocnieniem.

Perspektywa grania Pierścień Eldena na telefonie komórkowym poważnie napełniło nas strachem. Jednak nie należymy do osób, które pozwalają, aby takie straszne wieści przygnębiały nas na długo, a dzięki ciężkiej pracy fandomu łatwo się otrzepać.

Co więcej, jest to prosty plik do pobrania, który jednak radykalnie zmienia oprawę wizualną gry. Pomimo wydania w 2022 r. Pierścień Eldena zaczyna już wyglądać na trochę zmęczonego na brzegach. Nie zrozumcie tego źle, epopeja fantasy nadal wygląda niesamowicie, ale kiedy uda się jeszcze bardziej ulepszyć tę grafikę, kto się obróci To w dół?

Definicja w budynkach stanie się jasna, atmosfera pogodowa, taka jak mgła, będzie wyglądać bardziej naturalnie i ogólnie czuć tytułu FromSoftware jest bogatszy i bardziej wciągający.

„Na moim komputerze działa doskonale (…) świetna robota” – skomentował gracz, który już rozkoszował się wizualnym pięknem tej zmiany graficznej. Inny również odpowiedział: „Wow, u mnie to działa bez zarzutu (RTX 2070). W końcu można maksymalnie zwiększyć odległość rysowania trawy, bez wpadania niektórych części mapy na obszar zacinającego się bałaganu.

Mimo to, chociaż opinie są pozytywne, jest to mod wciąż w powijakach, w związku z czym można spodziewać się problemów; już niektórym graczom na PC zdarzało się zawieszać grę w momencie próby załadowania gry. Jednak modder pracuje nad rozwiązaniem takich problemów, co wróży na przyszłość tego moda.

To kolejna oferta NexusMods, która, o ile nam wiadomo, będzie działać z niektórymi bardziej uznanymi rozszerzeniami, takimi jak Elden Ring: Konwergencja. Zapowiadając nowe lokalizacje do odkrycia, bardzo chcielibyśmy zobaczyć ulepszoną grafikę tych obszarów.