Elden Ring spotyka się z Horizon Zero Dawn w grze RPG, w którą możesz teraz grać za darmo

Ta gra RPG na platformie Steam płynnie łączy elementy z Pierścień Eldena z Horyzont: Zero Świtu w ostateczne doświadczenie przetrwania.

To jest nazwane Maska Duszy i możesz teraz grać w nią za darmo na Steamie, korzystając z bezpłatnej wersji demonstracyjnej. Pełna premiera gry planowana jest na rok 2024, ale ponieważ nie ma oficjalnej daty premiery, teraz jest najlepszy moment, aby ją sprawdzić.

W opisie gry na Steamie czytamy: „Uciekając przed śmiercionośnym rytuałem ofiarnym, podczas swojej podróży znajdujesz starożytną mistyczną maskę. Ta maska ​​kryje w sobie potężną wiedzę, zmieniającą świat, który znałeś. Staw czoła trudnym wyzwaniom natury, przetrwaj, zbierz zwolenników i zbuduj własne plemię. Zbadaj i odkryj prawdy kryjące się za enigmatyczną maską.”

Mówi się, że zapewnia „autentyczne doświadczenie przetrwania”, w którym gracze zostają wrzuceni do niebezpiecznego świata, w którym nie mają nic do imienia, gdzie uczą się rzemiosła, budowania i polowania, aby przeżyć kolejny dzień.

Będziesz nawet mógł zrekrutować na swoją stronę członków plemienia, którzy pomogą ci szukać zapasów, zabijać wrogów lub po prostu odpocząć w obozie, aby dotrzymać ci towarzystwa.

Daje dużo Valheima klimat, szczególnie krajobrazy i skupienie się na wytwarzaniu zapasów, aby przetrwać. Biorąc to pod uwagę, możesz także trochę pobłysnąć Pierścień Eldena inspirację czerpie z głębokiej wiedzy, jaką wydaje się zawierać gra, a jeśli wrzucisz tam kilka robotycznych dinozaurów, równie dobrze mógłby to być Horyzont: Zero Świtu wersja telewizyjna.

Bezpłatne demo Maska Duszy jest już dostępny do pobrania i powinien dać przedsmak tego, co ma do zaoferowania pełna wersja gry. Jeśli chodzi o pełną wersję, planowana jest jej premiera na Steamie w tym roku, choć wydaje się, że dokładna data nie została jeszcze ustalona i może zostać opóźniona w zależności od rozwoju wydarzeń.

Niemniej jednak wygląda na to, że układa się całkiem nieźle i jest to pozycja obowiązkowa dla fanów survivalowych gier RPG.