Elden Ring spotyka Ghost Of Tsushima w tej bezpłatnej grze na PlayStation Plus

Fani Soulsborne zawsze szukają czegoś, co umożliwi im przetestowanie swoich umiejętności w grach, a dołączenie PlayStation Plus może być idealnym tytułem, który wystawi ich na próbę.

Należy zaznaczyć, że gra polecana w tym artykule nie jest najnowszą wersją. Jeśli jednak nigdy nie grałeś w grę, którą można określić jako gratkę Pierścień Eldena I Duch Cuszimy fanów, więc może to być dla ciebie coś w rodzaju nowości. Gra, o której mowa, to Niohopracowanej przez Team Ninja i obecnie dostępnej bezpłatnie dla abonentów PlayStation Plus Extra i Premium.

„To jest XVI wiek. Zachodni marynarz trafia do Japonii, gdzie podczas swoich poszukiwań i odnajdywania spotyka wojnę i demony. Czy jego droga odda sprawiedliwość niedokończonemu scenariuszowi Kurosawy?” czyta streszczenie Nioh. Pierwotnie, Nioh została wydana w 2017 roku na PlayStation 4, ale w 2021 roku doczekała się wspaniałej aktualizacji na PlayStation 5. Jeśli więc grasz na najnowszej konsoli Sony, możesz teraz cieszyć się jeszcze lepszą wersją tego klasyka Team Ninja.

Co więcej, Nioh doczekał się także ciepło przyjętej przez krytyków kontynuacji w 2020 r. Niestety w momencie pisania tego tekstu Nioh 2 nie jest objęta usługami PS Plus Extra ani Premium, ale wcześniej znajdowała się w warstwie Essential, więc być może masz ją już w swojej bibliotece cyfrowej. Jeśli Nioh i jego kontynuacja nie wystarczą ci, aby zapewnić ci dobroć Team Ninja, możesz także sprawdzić Wo Long: Upadła dynastiaa także te nadchodzące Powstanie Roninaz czego ten ostatni jest przeznaczony dla fanów serii Assassin’s Creed firmy Ubisoft.

W ostatnich latach, na dobre i na złe, było wielu programistów, którzy próbowali uchwycić magię FromSofware, ale moim zdaniem żadnemu z nich nie udało się odtworzyć tej esencji lepiej niż Team Ninja.

Nioh I Nioh 2 są już dostępne na PC, PS5 i PS4. Jeśli chodzi o nadchodzące Powstanie Roninazostanie wydany wyłącznie na PlayStation 5 22 marca 2024 r.