„Ekscytująca” aktualizacja Elder Scrolls 6 pozwala nam patrzeć w przyszłość

Czekanie nie staje się łatwiejsze, prawda? Jeśli jesteś fanem Bethesdy, prawdopodobnie desperacko chcesz wiedzieć, kiedy będziesz mógł zdobyć tę grę The Elder Scrolls VI.

Oficjalnie oczywiście nie ma odpowiedzi, ale trudno też spekulować. Chwila Pole Gwiazd może teraz pojawić się na całym świecie, pozostaje to głównym przedmiotem zainteresowania Bethesdy. Wczorajszy podcast Xbox potwierdził, że nie zostanie wydany na PlayStation 5, ale wciąż czekamy na tę informację Rozbita przestrzeń dodatek, który ukaże się na Xbox i PC jeszcze w tym roku. Deweloperzy pracują także nad kilkoma funkcjami wymaganymi przez społeczność, w tym nad dodaniem map miast. Oznacza to, że póki prace się rozpoczęły The Elder Scrolls VIjeszcze nie wszystkie ręce na pokład.

Chwila The Elder Scrolls VI może nie być to jeszcze główny cel Bethesdy, jest ona w fazie rozwoju (a nie przedprodukcji) od około sześciu miesięcy, jak zauważył użytkownik Reddita EvenAH27, dając nam przebłysk nadziei. „Za około miesiąc TES: VI prace trwają od pół roku” – mówią napisał.

„To szalone, jak szybko leci czas. Zostało to szczegółowo opisane w licznych artykułach na przełomie sierpnia i września. To prawda, że ​​jest to wczesny rozwój, ale wczesny rozwój będący efektem pięciu do sześciu lat solidnej przedprodukcji. Ponieważ prace nad Creation Engine 2 są już ukończone, wszystko prawdopodobnie idzie naprzód i dzieje się dość szybko! Ekscytujący.” To bardzo ekscytujące, choć wszyscy powinniśmy ograniczyć nasze oczekiwania. Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby gra pojawiła się w ciągu najbliższych czterech lat. Wyobrażam sobie, że jest to jeszcze dość odległe – a wiemy, że programiści Bethesdy lubią nie spieszyć się, tak jak powinni.

Wydawało się, że czekaliśmy na to całą wieczność Pole Gwiazd a jednak nawet to mogłoby wystarczyć, gdyby spędził trochę więcej czasu w przysłowiowym piekarniku. „Chociaż to prawdopodobnie jeszcze daleko, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej! Nie mogę się doczekać, dokąd zmierzamy, w jaką kulturę się zagłębimy i do jakich frakcji będziemy mogli dołączyć.” napisał podekscytowany Crystlazar, podczas gdy starsi przewijają 1993 dodany„Naprawdę wierzę, że czekanie się opłaci, gdy w końcu zobaczymy grę. Wyczuwam podekscytowanie wszystkich zaangażowanych osób”. Jak to mówią, wszystko dobre przychodzi do tych, którzy czekają.