Dzięki bezpłatnemu pobraniu Red Dead Redemption 2 otwarty świat stanie się jeszcze większy

Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić Red Dead Redemption 2 oferuje jedną z najbardziej szczegółowych i rozbudowanych map w grach. Ale co, jeśli jesteś małym, chciwym graczem, który chce jeszcze więcej? Jesteśmy z Tobą.

Chociaż minęło już pięć lat Red Dead Redemption 2 wydany, western nadal ma wierną rzeszę fanów, która utrzymuje grę przy życiu, nawet jeśli Rockstar tego nie zrobi. Chociaż podstawowa gra jest pełna tajemnic, którymi fani na całym świecie wciąż są zdumieni, istnieje wiele nieoficjalnych rozszerzeń, które poprawiają wrażenia. W końcu większość z nas już dawno porzuciła marzenie Rockstara o porzuceniu DLC dla jednego gracza.

The Poza granicami mod znacznie rozszerza otwarty świat Red Dead Redemption 2 umożliwiając graczom wkroczenie na obszary, które wcześniej zostały odgrodzone murem przez dewelopera. To prawda, że ​​wiele z tych obszarów zostało odgrodzonych murem nie bez powodu, ale najbardziej ciekawi z Was, którzy przeszukali już każdy centymetr mapy gry, bez wątpienia będą zadowoleni z możliwości zbadania większej liczby obszarów.

Ten mod nie tylko pozwala ci wędrować po polach i lasach, które wcześniej były przeznaczone tylko do oglądania z daleka, ale pozwala innym modderom budować na świecie, dodając nowe struktury i zadania na stosunkowo nielicznych obszarach.

Jest to idealny mod do zainstalowania wraz z innymi niesamowitymi dziełami, takimi jak ten, który dodaje 48 zupełnie nowych misji, a nawet ten, który wprowadza do gry przerażające potwory Red Dead Redemption 2. Biorąc pod uwagę, że raczej tego nie zobaczymy Red Dead Redemption 3 W tym stuleciu wspaniale jest widzieć, jak fani nadal wspólnie pracują nad stworzeniem jednej z najlepszych gier wideo wszechczasów.