Dzięki bezpłatnemu pobraniu Red Dead Redemption 2 możesz grać w New Game Plus

Red Dead Redemption 2 to jedna z najwspanialszych gier wideo, jakie kiedykolwiek pamiętamy, chociaż niektórzy będą twierdzić, że jest to najlepsza gra wszechczasów i wielu się z tym zgodzi. Jednak równie świetna gra jak Red Dead Redemption 2 to znaczy, że nadal nie jest całkiem idealnie.

Wydana w 2018 roku na PlayStation 4 i Xbox One, a rok później na PC, Red Dead Redemption 2 opowiada prequelową historię gry z 2010 roku, w której wcielasz się w Arthura Morgana, czołowego członka niesławnego holenderskiego gangu van der Linde. Co więcej, pojawia się w nim także sympatyczny bohater roku 2010, John Marston.

Nieco wcześniej wymknąłem się temu, że Rockstar Games Red Dead Redemption 2 nie jest całkiem idealną grą, mimo że zdobył imponującą liczbę 97 punktów w grze zbiorcza witryna internetowa, Metacritic zdobywa wyróżnienie „Must-Play”. Nie zrozum mnie źle, Red Dead Redemption 2 to jedna z moich ulubionych gier wideo, ale przydałaby się jedna lub dwie ulepszenia.

Na początek, pomimo wstecznej kompatybilności na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, wciąż nie ma aktualizacji nowej generacji umożliwiającej grę w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Co więcej, (pre)sequel nie zawiera opcji New Game Plus, która umożliwia przeniesienie wszystkich podstawowych umiejętności, pieniędzy, wytwarzanych przedmiotów, koni i nie tylko do nowej kampanii.

Na szczęście jednak utalentowany modder zajął się tą sprawą i udostępnił nam tryb New Game Plus, o który prosiliśmy w Red Dead Redemption 2. Modder, o którym mowa, nazywa się sezzco i można do niego pobrać dodatek „New Game Plus”. przez Nexusmods już teraz.

To prawda, że ​​ten mod nie przeniesie wszystkich przedmiotów i danych, takich jak postęp misji, zdobyte legendarne zwierzęta i tak dalej, ale przenosi wszystkie maksymalne umiejętności podstawowe, maski, ubrania, kabury, legendarne lokalizacje zwierząt i nie tylko, wszystko z poprzedniego Zapisz plik.

Niestety, podobnie jak w przypadku większości modów, ta Nowa Gra Plus jest dostępna tylko w wersji na komputery PC Red Dead Redemption 2. Jeśli chodzi o resztę, możemy nadal cieszyć się klasyką Rockstar Games Wild West zgodnie z zamierzeniami.