Dying Light do pobrania za darmo i możesz już teraz odebrać, bez żadnych zobowiązań

Umierające Światło gracze mogą ubiegać się o bezpłatne pobranie gry po prostu za grę i warto ją pobrać, póki jest dostępna.

Gratis jest dostępny dla graczy na Xbox, PlayStation i PC za pośrednictwem Steam i nagrodzi ich skórką Złotego Buggy do wykorzystania w Umierające Światło: Następującerozszerzenie do gry podstawowej, w które można grać jako samodzielną przygodę, jeśli chcesz.

Jeśli nigdy nie grałeś Umierające Światło wcześniej, absolutnie powinieneś. To jedna z najlepszych gier o przetrwaniu zombie, jakie kiedykolwiek stworzono. Gracze poruszają się po zainfekowanym mieście, polują na zapasy i mierzą się z kilkoma różnymi typami wrogów, rozwiązując zagadki, pomagając potrzebującym i ogólnie starając się przeżyć. Rzecz w tym, że otrzymujesz różnorodne umiejętności parkour, aby zachować odpowiedni dystans między sobą a hordami zombie. W ciągu dnia zarażeni są powolni i nie stanowią zagrożenia, ale gdy zachodzi słońce, pojawiają się nowi zarażeni, silniejsi, szybsi i bardziej agresywni.

Dying Light: co następuje rozwija wydarzenia z pierwszej części gry, zamieniając miasto na szeroko otwarte pola, w których pojawia się buggy.

Aby zdobyć skórkę Golden Buggy do swojej gry, wystarczy założyć konto Techland za pośrednictwem strony internetowej, wpisać kod „goldenbuggy”, a następnie przejść do swojego profilu i połączyć się z platformą, na której znajduje się gra. Nie wiadomo, czy skórkę można przenieść na wiele platform, więc dla bezpieczeństwa wybierz tę, której najczęściej używasz.

Gdy już to wszystko zrobisz, będziesz mógł stylowo przedzierać się przez okolicę swoim błyszczącym złotym pojazdem, kosząc zarażonych i wyglądając przy tym efektownie, dosłownie zabijając.

Seria Dying Light jest dostępna na platformach Xbox, PlayStation i PC.