Dying Light 2 do pobrania za darmo już teraz, nie wymaga subskrypcji

Dying Light 2: Pozostań człowiekiem właśnie obchodził drugą rocznicę istnienia, a aktualizacje zawartości wciąż nadchodzą.

Miło widzieć, że Techland nadal jest tak oddany Umierające Światło 2: Pozostań człowiekiem jak dwa lata temu, po wydaniu. Kłamstwem byłoby jednak stwierdzenie, że mecz przebiegł gładko. Pamiętam zamieszanie, które wybuchło, gdy dokuczano, że ukończenie gry może zająć 500 godzin Umierające Światło 2. Najnowsze kontrowersje wywołały dodanie do gry mikrotransakcji. Biorąc pod uwagę, że wylądowały one ponad rok po premierze, gracze zadali pytanie „Dlaczego?” wraz z napływem negatywnych recenzji, które pojawiły się wkrótce potem, pośród fali protestów. Wygląda na to, że kurz opadł, ponieważ spadło także wiele świetnych aktualizacji. To ładnie prowadzi mnie do sedna dzisiejszej dyskusji, wydarzenia Roku Smoka.

Aby przywołać Chiński Nowy Rok, programiści uruchomili wydarzenie Rok Smoka, które potrwa od 8 do 19 lutego. Dokucza: „Loguj się każdego dnia podczas tej specjalnej uroczystości w grze, aby zobaczyć, jak świat został zmieniony przez smoki i ich błogosławieństwa! Pomóż potrzebującym zdobyć wspaniałe nagrody”. Tak, to oznacza, że ​​do zgarnięcia są pyszne gratisy.

Aby odebrać wszystkie odpowiednie nagrody, musisz zalogować się do Pilgrim Outpost. Otrzymasz zadanie ratowania ocalałych i żołnierzy sił pokojowych. Zrób to, a otrzymasz czerwone koperty, które są równoznaczne z darmowymi nagrodami. „Ocaleni i Strażnicy Pokojowi wpadli w kłopoty. Uratuj ich podczas Spotkań, aby otrzymać Czerwone Koperty, które zapewnią Ci środki na kroczenie ścieżką sukcesu. Niech szczęście i bogactwo będą Ci towarzyszyć w Twojej podróży” – wyjaśnia aktualizacja.

Każdy dzień przyniesie także modyfikatory broni „smoczego błogosławieństwa”. Jeśli społeczność zbierze 4 miliony czerwonych kopert, paralotnia Tygrysiego Skrzydła i Amulet Chi-Tu staną się dostępne dla wszystkich do zdobycia za darmo. Obecna suma wynosi nieco ponad 308 000 (dane aktualne w momencie pisania tego tekstu). W międzyczasie wszyscy gracze mogą już teraz pobrać Azure-Edged Dragon Mask, a strój postapokaliptycznego smoczego wojownika będzie dostępny jako drop na Twitchu, jeśli dołączycie do streamera grającego Umierające Światło 2 – oczywiście z powiązanymi kontami.