Drugi sezon Halo zapowiada imponującą sekwencję odcinków w jednym ujęciu

The Aureola Według doniesień drugi sezon serialu będzie zawierał imponującą długą sekwencję nakręconą w jednym ujęciu.

Po pierwszym sezonie, który zawiódł nawet twórcę gry, wydaje się, że Aureola serial z akcją na żywo robi wszystko, aby zaimponować fanom obietnicą lepszej historii, więcej akcji i, miejmy nadzieję, żadnych scen z Master Cheeks.

Podczas przygotowywania drugiego sezonu producent wykonawczy Kiki Wolfkill powiedział będzie „intensywna” scena nakręcona w jednym ujęciu. Nie są one obecnie rzadkością w filmach i telewizji, ale jeśli zostaną dobrze wykonane, często stają się najważniejszym wydarzeniem całego sezonu.

Przykłady, które przychodzą mi na myśl, to niesławne walki na korytarzach z Marvela Śmiałek show, a ostatnio jedna ze scen kuchennych z Niedźwiedź.

Wolfkill dodał, że zespół chciał zapewnić widzom „ugruntowaną, subiektywną perspektywę”. Kontynuowała: „W czwartym odcinku reżyserem był Craig Zisk. Oczywiście w czwartym odcinku mają miejsce ważne wydarzenia. Jest bardzo skoncentrowany na akcji. I chociaż w pierwszym sezonie było dużo akcji, myślę, że podejście do tego było zupełnie inne… praca kamery była tego częścią i sprawiało, że naprawdę czułeś się, jakbyś był w tej chwili, a ten moment po prostu nabiera intensywności. ”

Bądźmy szczerzy, jednorazowa scena, w której Master Chief i jego zespół walczą z hordą Przymierza, brzmi niesamowicie, więc miejmy nadzieję, że praca włożona w zdjęcia zaprocentuje, gdy odcinek zostanie wyemitowany.

Jeśli chodzi o resztę drugiego sezonu, wygląda na to, że zapożyczy elementy z niego Halo: Sięgnij i wprowadź Spartan III, ale nie spodziewaj się, że słynna ostatnia trybuna Noble 6 zostanie przystosowana do akcji na żywo. Istnieje również teoria, że ​​finałowy odcinek przeniesie obsadę na jeden z pierścieni Halo.

Aureola’drugi sezon zostanie wyemitowany 8 lutego wyłącznie dla Paramount+ i wydaje się być ogromnym postępem w porównaniu z pierwszym sezonem.