Dodawanie znajomych z różnych platform w Helldivers 2: przewodnik

Jeśli chcesz zebrać całą ekipę do gry w Helldivers 2, ważna jest umiejętność dodawania znajomych ze Steam i PlayStation. Dowiedzmy się, jak to osiągnąć, aby móc eliminować wrogów w imię Demokracji – razem.

Jak dodać znajomych z różnych platform w Helldivers 2

Aby dodać znajomych z innych platform, musisz wywołać menu pauzy na swoim statku lub w terenie. Znajdziesz opcję Wygeneruj kod znajomego, która pozwoli Ci znaleźć i dodać graczy na innych platformach. Po otrzymaniu kodu znajomego wyszukaj go i dodaj tego gracza. Teraz będą się pojawiać za każdym razem, gdy będziesz online i grasz w Helldivers 2.

Po dodaniu grupy znajomych możesz przejść dalej i wybrać opcję Znajomi, znaleźć wszystkie ich imiona i nazwiska oraz zaprosić ich do drużyny. Nie będziesz musiał się o to martwić opcje szybkiej gry jeszcze raz, teraz, gdy cała twoja grupa przyjaciół jest tutaj i jest gotowa pomóc ci uratować świat w imię Wolności i Demokracji. Teraz musisz tylko trochę zdobyć wyjątkowe kosmetyki aby pomóc wszystkim odróżnić.

Helldivers 2 to gra, w którą absolutnie możesz grać w pojedynkę, ale wrażenia są jeszcze lepsze, gdy zabierasz ze sobą grupę przyjaciół, którzy pomogą Ci w razie potrzeby. Sprawy mogą szybko stać się trudne, dlatego ważne jest, aby mieć drużynę, która cię wspiera – chyba że zdecydują się cię strzelić w momencie, gdy wylądujesz, ponieważ zapomnieli, że tu obowiązuje Przyjazny Ogień.

Upewnij się, że jesteś przygotowany na wszystko, co Helldivers 2 może Ci rzucić, sprawdzając poniższą sekcję. Dowiedz się więcej o czym Próbki co może dla ciebie zrobić, gdy będziesz eksplorować świat przed tobą i przygotować się do wyzwolenia tych planet z naszą pomocą.