Dodawanie Shy Guy (mod Scopofobia) do Lethal Company: przewodnik krok po kroku

Społeczność Lethal Company skupia się na ulepszaniu gry i dostarczaniu nowej zawartości w oczekiwaniu na oficjalne aktualizacje. Jednym z najnowszych modów dodanych do Lethal Company jest mod Scopofobia, który wprowadza Shy Guy – oto jak go zainstalować.

Jak zainstalować mod Scopofobia i dodać Shy Guy do Lethal Company

Mod Scopofobia jest dostępny na platformie Strona Thunderstore.io. Jeśli potrzebujesz pomocy w instalacji modów do Lethal Company, mamy dedykowany przewodnik instalacji modów.

Zasadniczo, jeśli masz Menedżera modów Thunderstore.io, możesz po prostu kliknąć „zainstaluj”, a oprogramowanie zainstaluje go samodzielnie. jeśli nie, musisz pobrać plik .zip i rozpakować go w folderze Lethal Company. Bepinex I LethalLib są również potrzebne.

Kim jest nieśmiały facet i co robi?

Shy Guy to nikt inny jak SCP-096 z SCP: Przerwa w zabezpieczeniach. Jest to bardzo trudny obiekt SCP, ponieważ zawsze musi być zamknięty w małej stalowej kostce. Jest bardzo silny, szybki (Usain Bolt nie byłby w stanie go wyprzedzić) i wysoki, ma około ośmiu stóp. Bardzo się denerwuje, gdy ktoś zobaczy jego twarz i jest tak nieśmiały, że nie pozwala nikomu zobaczyć swojej twarzy, nie rzucając się na to na miejscu. Po rozprawieniu się z osobą, która widziała jego twarz, znów się uspokaja. Może także opuścić obiekt, więc bądź ostrożny, jeśli przypadkowo zauważysz go kamerą statku!

Czy Zeekerss oficjalnie doda nieśmiałego gościa do Lethal Company?

Nie wiadomo, jakich nowych wrogów Zeekerss doda w przyszłości do Lethal Company. SCP to w większości oprogramowanie typu „open source”, więc zawsze istnieje możliwość, że Zeekerss umieści w grze coś podobnego.

Może mógłbyś prześcignąć Shy Guya z błędem prędkości ruchu Zabójczej Kompanii, który wciąż nie został naprawiony? Wypróbuj to.