DLC Hogwarts Legacy i nowe funkcje ogłoszone w miarę zbliżania się rocznicy gry

Deweloper Avalanche Software oficjalnie ogłosił nowe DLC oraz mnóstwo nowych aktualizacji i funkcji Dziedzictwo Hogwartunadejdzie w tym roku.

W mediach społecznościowych potwierdził to deweloper Avalanche Software Dziedzictwo Hogwartu będą nadal aktualizowane przez cały 2024 rok. Przypomnieli fanom na platformach poza PlayStation, że misja Haunted Hogsmede, która była dostępna wyłącznie na PlayStation, będzie dostępna bezpłatnie w przyszłym miesiącu w przyszłym miesiącu, po czym zapowiedzieli kolejne.

„Gdy zbliżamy się do pierwszej rocznicy Dziedzictwo Hogwartuchcieliśmy poinformować naszą społeczność, że Dziedzictwo Hogwartuy Zawartość przeznaczona wyłącznie dla PlayStation będzie dostępna na innych platformach jeszcze tego lata, wraz z dodatkowymi aktualizacjami i funkcjami gry” – czytamy w poście na stronie Świergot. „Bądźcie na bieżąco w nadchodzących miesiącach, aby uzyskać więcej szczegółów na temat nadchodzących wydarzeń Dziedzictwo Hogwartu W tym roku.”

Nie wiadomo, na czym dokładnie będą polegać te aktualizacje, choć bardzo wątpię, czy Avalance Software i Warner Bros zechciałyby drażnić się z regularnymi aktualizacjami, które po prostu naprawiają błędy i poprawiają subtelniejsze aspekty rozgrywki.

Zakładam, że fani Harry’ego Pottera mogą spodziewać się nowych sposobów grania w tę grę, choć nie wiadomo, czy będzie to oznaczać nowe tryby, czy zupełnie nowe płatne rozszerzenia. Biorąc pod uwagę popularność Dziedzictwo HogwartuZałożę się, że jest to kombinacja tych dwóch. Przekonamy się o tym wspólnie w tym roku, więc miej oczy szeroko otwarte.