Deweloper potwierdza, że ​​nadal trwają prace nad bezpłatnym trybem wieloosobowym Hogwarts Legacy

Chwila Dziedzictwo Hogwartu może nie mieć natywnego trybu dla wielu graczy, istnieje niezwykle popularny mod HogWarp. Wkrótce po Dziedzictwo Hogwartu wystartował, HogWarp wystartował jak rakieta, a gracze zebrali się w ponad 100 lobby, aby wziąć udział w chaotycznej zabawie dla wielu graczy.

Popularność HogWarp pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie graczy na tryb wieloosobowy. Niestety, standardowa wersja HogWarp obsługuje tylko do 10 graczy – przy okazji 160 graczy jest to test warunków skrajnych mający na celu sprawdzenie możliwości rozszerzenia tej liczby 10 graczy. Ci, którzy nadal lubią nurkować Dziedzictwo Hogwartu chociaż mogłem zauważyć, że aktualizacje tego moda były bardzo nieliczne, a ostatnie lądowanie miało miejsce w czerwcu 2023 r. Smutne jest to, że nadal nie jesteśmy w stanie cieszyć się ogromnymi lobby, ale jest nadzieja. Zespół Together skomentował przyszłość moda.

Na oficjalnym serwerze Discord HogWarp jeden z użytkowników zapytał twórców, czy planują dalszą aktualizację moda. Jeden z nich odpowiedział: „Na razie skupiamy się na innych projektach, ale planujemy dokończenie ich później”. Nie powiedziałbym, że to muzyka dla naszych uszu, bo to dość niejasne określenie, ale przynajmniej jest to krok we właściwym kierunku. Dziedzictwo Hogwartu Gracze na PC mogą przynajmniej teraz patrzeć w przyszłość na te (miejmy nadzieję) powiększone lobby, kiedy tylko wylądują.

Jeśli chodzi o tych z nas, którzy nie grali w tę grę na PC, wciąż jest nadzieja. Twórcy niedawno zamieścili na Twitterze komentarz na temat przyszłości gry Dziedzictwo Hogwartu. Wiemy, że misja Haunted Hogsmeade, dostępna wyłącznie na PlayStation, wyląduje tego lata na Xbox, Switch i PC. Twórcy zapowiedzieli także szereg „aktualizacji” i „funkcji”, które zostaną ujawnione w nadchodzących miesiącach.

Nie jest zatem wykluczone, aby to sobie wyobrazić Dziedzictwo Hogwartu być może w końcu otrzyma system towarzyszący, którego fani domagali się od premiery. To z pewnością jeden z najbardziej sensownych dodatków. Musimy jednak zobaczyć, co przyniesie przyszłość.