Deweloper potwierdza, że ​​główna gra Stardew Valley do pobrania za darmo jest „większa niż planowano”.

Ulubiony przez wszystkich przytulny symulator rolnictwa staje się coraz większy. Najnowsza łatka, wersja 1.6, to absolutny kawał. Łatka skupia się na kilku rzeczach, w tym na naprawieniu błędów i ogólnym dopracowaniu gry. Wynika to z wiadomości, że deweloper zakończył już dodawanie nowej, istotnej zawartości.

Szczegóły z ostatniego tweeta wydają się wskazywać, że ta łatka będzie przez jakiś czas jedną z większych wydań Zaniepokojona małpa wyjaśnia„Ostatecznie wersja 1.6 miała nieco większy zakres, niż pierwotnie planowano. Skończyłem już jednak dodawać do niego nową, ważną zawartość i jest w fazie naprawiania błędów i dopracowywania, dopóki nie będzie gotowy do wydania. Dziękuję za cierpliwość. Będzie fajnie zobaczyć, jak wszyscy w to grają!”

W tym momencie życia gry wspaniale jest widzieć, że wciąż pojawiają się aktualizacje i łatki. Nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę sukces i popularność gry. Dolina Gwiezdnej Rosy stale dobrze się sprzedaje, ma zagorzałych fanów, którzy poświęcili tysiące godzin, a także wspaniałą społeczność modderską, która może przejąć zawartość, gdy deweloper skończy i przejdzie do następnej gry.

Dolina Gwiezdnej Rosy to kwintesencja gry rolniczej, którą tak wielu innych stara się naśladować. Stało się standardem branżowym i dało początek całemu gatunkowi symulatorów rolnictwa. Jej dziedzictwo jest długotrwałe i prawdopodobnie będzie trwać wiecznie, ponieważ mimo że gra nie zawiera większej zawartości, można w nią grać bez końca.

Mamy nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas będziemy widzieć te łatki eliminujące błędy – gra jest ogromna, więc w każdej chwili mogą pojawić się nowe problemy, ale gra jest w świetnym miejscu. Jeśli nie grałeś Dolina Gwiezdnej Rosy jeszcze, na co czekasz? Nigdy nie ma lepszego momentu niż teraz.