Death Stranding 2 otrzymuje zwiastun rozgrywki i okno premiery

Czy podoba Ci się dzisiejszy stan gry? Mam nadzieję, że tak. Cóż, stało się o wiele bardziej soczyste, ponieważ otrzymaliśmy zupełnie nowe spojrzenie Strajk Śmierci 2.

Kojima Productions Strajk Śmierci 2 po raz pierwszy ujawniono podczas gali The Game Awards w grudniu 2022 r. – chociaż aktor Norman Reedus wspomniał wcześniej, że pracuje nad grą. Hideo Kojima sam wszedł na scenę, aby ujawnić grę za pomocą całkowicie zagmatwanego zwiastuna, który wprawia w zakłopotanie tych, którzy faktycznie ukończyli oryginał Strand Śmierci, nie mówiąc już o tych, którzy tego nie zrobili. Od tego czasu w dużej mierze panowała cisza radiowa (z wyjątkiem widocznego wycieku tytułu na początku tego miesiąca), czyli aż do dzisiaj. Strajk Śmierci 2 właśnie pojawił się w dzisiejszym stanie gry. Zostaliśmy poproszeni o obejrzenie zupełnie nowego zwiastuna i upragnionego okna premiery.

Teraz to wiemy Strajk Śmierci 2 ma zostać wydany w 2025 roku i tak się nazywa Death Stranding 2: Na plaży potwierdzając wyciek z początku tego miesiąca. Gra została wykonana na silniku Decima przy wsparciu znakomitego studia Guerrilla Games. Nie jestem zaskoczony. Horizon to jedna z najlepiej wyglądających gier na rynku. Proszę nie pytać mnie, co jeszcze wydarzyło się w zwiastunie. Jest scena operacji, dziwna mała gadająca lalka i dużo chodzenia.

Hideo Kojima ujawnił to wcześniej Strajk Śmierci 2 – czy może powinienem powiedzieć Death Stranding 2: Na plaży – przeszedł poważną przeróbkę. Został napisany przed pandemią, ale potem twórca zmienił zdanie, podarł go i zaczął od nowa.

Potwierdzono, że Lea Seydoux i Troy Baker powrócą u boku Reedusa, a w grze pojawią się także nowi członkowie obsady, Elle Fanning i Shioli Kutsuna.