Data premiery GTA 6 znacznie się zawęziła i nadejdzie znacznie wcześniej, niż się spodziewaliśmy

GTA VIData premiery została właśnie znacznie zawężona w nowym raporcie i wygląda na to, że może nadejść nawet wcześniej, niż się spodziewaliśmy.

GTA VI został wreszcie oficjalnie pokazany światu pod koniec ubiegłego roku, a szum jest prawdziwy. Gracze już planują

Już to wiemy GTA VI ma się ukazać oczywiście w 2025 r., ale nowy raport znacznie zawęził dokładnie, kiedy możemy spodziewać się rezerwacji w te dni chorobowe i zatracenia się w Vice City.

Według GTAVI_Odliczanie na Twitterze spółka matka Rockstar, Take-Two, potwierdziła w raporcie finansowym, że spodziewa się osiągnąć oszałamiające przychody w wysokości 8 miliardów dolarów w roku finansowym 2025, który kończy się 31 marca.

Choć Take-Two ma w planach wiele dużych wydań, wiele osób zgadza się, że tak oszałamiająca liczba może oznaczać tylko jedno: GTA VI. Biorąc pod uwagę, że gra już bije rekordy, można śmiało powiedzieć, że Take-Two spodziewa się ogromnych rzeczy po nadchodzącym Grand Theft Auto, a przychody w wysokości 8 miliardów dolarów z pewnością to odzwierciedlają. Wyniku tego oznacza, że ​​prawdopodobnie możemy się spodziewać GTA VI wylądować w okresie od stycznia do marca 2025 r., co oznacza GTA VI mogłoby teraz być już za niecały rok.

Oczywiście to jeszcze trochę czasu i istnieje duże prawdopodobieństwo, że gra zostanie przesunięta, ale teraz jesteśmy niebezpiecznie blisko GTA VI w końcu zwolnić. I jakie to ekscytujące?