Darmowy kredyt w sklepie Steam o wartości 100 USD jest już dostępny, jeśli się pospieszysz

Użytkownicy Steam mogą obecnie wziąć udział w bezpłatnym rozdaniu, w którym jeden zwycięzca otrzyma 100 dolarów na koncie do wydania na stronie.

Wielu z nas rozpoczyna rok z najlepszymi intencjami, przysięgając, że zmniejszy wydatki na gry wideo, aby w końcu nadrobić zaległości, ale jest to bardzo trudne, gdy znakomite gry wciąż wychodzą na rynek. Niewłaściwie jest zajmować się tymi zaległościami, gdy masz zaległości z najnowszymi wydaniami, ale co by było, gdybyś mógł zdobyć te najnowsze wydania, korzystając z darmowych środków? To z pewnością uwolniłoby Cię od poczucia winy za odejście od pierwotnego planu, prawda?

To szczególnie rozdanie dzięki uprzejmości niezależnego dewelopera ZeNfA Productions i konta na Twitterze LonerVaultBoy skupiającego się na rozdawajkach. Jeśli chcesz się zaangażować, musisz wykonać kilka kroków, ale wszystkie są stosunkowo proste. Przede wszystkim śledź @ZeNfAGames i @LonerVaultBoy na Twitterze. Następnie musisz dodać listę życzeń i podążać za nią Rakieta! na Steamie i opublikuj dowód w postaci zrzutu ekranu.

Następnie pobierz bezpłatnie Rakieta! demo na Steamie i odpowiedz na tweet o rozdaniu „ze zdjęciem/zrzutem ekranu przedstawiającym Twój wynik Game Over wynoszący 250 000 LUB wyższy w trybie kadeta. Tryb kadeta odblokowuje się po osiągnięciu poziomu 11 w trybie klasycznym. Na koniec prześlij dalej i polub post o rozdaniu.

Uff, dotarliśmy na miejsce. Należy spełnić wszystkie pięć wymagań wstępnych, a rozdanie zakończy się 17 lutego, więc weź udział, póki możesz. Rakieta! ma zatem zostać uruchomiony 19 lutego. Jeśli ciekawi Cię, jak wygląda gra przed zapoznaniem się z wersją demonstracyjną, Rakieta! to zręcznościowa strzelanka typu bullet hell, w której musisz wykorzystać swoje umiejętności, aby przetrwać „atak asteroid, wrogów (i) czarnych dziur”. Twoim celem jest po prostu ciągłe poprawianie swojego wyniku.