Darmowy bonus do pobrania na PlayStation, jeśli zagrasz w bezpłatną grę w tym tygodniu

Dziś jest wielka okazja dla Odrodzenie Final Fantasy VII Fani. Później Sony zorganizuje kolejny State of Play, w całości poświęcony gorąco oczekiwanej premierze Square Enix. Jeśli chcesz zobaczyć, co porabia Cloud i jego ekipa, wydarzenie rozpoczyna się o 15:30 PST / 17:30 CST / 18:30 EST / 23:30 GMT.

Jeśli Final Fantasy VII OdrodzenieRozmiar pliku jest dowolny, gra będzie niesamowita. W najnowszej części w końcu nasi ulubieni bohaterowie wkroczą do rozległego otwartego świata w nadziei, że powstrzymają Shinrę przed wykorzystaniem Strumienia Życia. Tworząc otwarty świat gry, twórcy zainspirowali się doskonałymi rozwiązaniami CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon. Podobno oferuje ponad 100 godzin treści i czasu FFVII Odrodzenie jest grą dostępną wyłącznie na PlayStation 5 i ma charakter ograniczony, więc powinna zostać wydana na innych platformach w niedalekiej przyszłości. Być może nie wiesz, że już wkrótce możesz zanurzyć się w grze za darmo i zdobyć przy okazji bonusowy gratis.

Demo dla Odrodzenie Final Fantasy VII ukaże się podczas dzisiejszego State of Play, a zwiastun wersji demonstracyjnej wyciekł już do sieci. Niewiele wiemy o tym, jaką dokładnie część gry umożliwi graczom wypróbowanie wersji demonstracyjnej, ale wiemy, że za wypróbowanie otrzymasz darmowy przedmiot w grze.

Ci, którzy wypróbują wersję demonstracyjną, pozornie odblokują Urok Kupo – Zestaw Przetrwania według Rozmiar PlayStation. Zakłada się, że będzie to coś, czym będziesz mógł się cieszyć i wykorzystywać w pełnej wersji po ukończeniu wersji demonstracyjnej. Ponieważ wersja demonstracyjna ma zostać oficjalnie zaprezentowana jeszcze dziś, będziemy musieli poczekać nieco dłużej, aby dowiedzieć się, z czego dokładnie składa się ten zestaw przetrwania.