Darmowe remastery Fallout 3 i New Vegas w 60 klatkach na sekundę są już dostępne, jeśli seria sprawiła, że ​​chcesz więcej

Wraz z sukcesem Prime Video Opad wciąż świeże w pamięci wszystkich, nic dziwnego, że wielu starych i nowych graczy uruchamia tytuły Bethesdy.

Wydana na początku tego miesiąca uwielbiana seria gier RPG, Opad, zobaczył, jak dostosowuje się do dużego ekranu dzięki Prime Video. Serial składa się z ośmiu odcinków opowiadających historię Lucy, mieszkanki skarbca, która opuszcza komfort Krypty 33, aby szukać ojca.

Od czasu premiery serial uznawany jest już za jedną z najlepszych adaptacji gier wideo wszechczasów, plasując się obok takich seriali jak HBO Ostatni z nas. W rezultacie powstała za nią długoletnia seria gier, która powitała mnóstwo nowych, równoczesnych graczy.

Ponieważ jednak wielu z nas będzie chciało od naszych gier w 2024 roku jeszcze więcej, darmowy remaster 60 klatek na sekundę dla Fallout 3, Fallout: New Vegas i wiele innych tytułów Bethesdy jest obecnie dostępnych. Oznacza to, że w tytuły Wasland można grać w 60 klatkach na sekundę, a także w rozdzielczości 4K.

The Zwiększenie liczby klatek na sekundę ta funkcja dla konsoli Xbox zapewni niektórym starszym tytułom bardzo potrzebny wzrost liczby klatek na sekundę zarówno na Xbox Series S, jak i Xbox Series X. Jednak pomimo mocy X, wydaje się, że zarówno aktualizacja do 4K, jak i 60 klatek na sekundę nie będzie możliwa w przypadku Fallout 4 Lub Fallouta 76 z graczami muszącymi wybierać pomiędzy nimi dwoma.

W rezultacie ci, którzy chcą skorzystać ze zwiększenia FPS w grach z serii Fallout, będą musieli wybrać pomiędzy zwiększeniem FPS w grafice 1080p LUB oglądaniem gry w rozdzielczości 4K. Nie jesteśmy pewni, dlaczego wprowadzono to ograniczenie, biorąc pod uwagę, że Xbox Series X powinno to umożliwiać.

Wygląda jednak na to, że starsze tytuły Fallouta kwalifikują się do ulepszenia, co oznacza, że ​​zarówno nowi, jak i starzy gracze będą mogli cieszyć się znacznie płynniejszą rozgrywką.