Darmowe gry Steam 9, które możesz pobrać i zagrać w ten weekend

Jest weekend i jeśli szukasz czegoś nowego do grania, na Steamie znajdziesz mnóstwo świetnych tytułów do pobrania i wypróbowania.

Wybraliśmy dziewięć świetnych gier, które można wypróbować całkowicie za darmo. Jedyne, co musisz zrobić, to pobrać wersje demonstracyjne ze strony Para stron i jeśli lubisz spędzać z nim czas, kup go lub dodaj do swojej listy życzeń.

Chleb i Fred to wspaniała gra kooperacyjna, która wymaga od Ciebie i znajomego ścisłej współpracy jako zespół, aby dotrzeć na szczyt góry. Nie zepsuj tego, bo stracisz cenne postępy. Mógłbyś spróbować Menedżer piłkarski 2024 jeśli lubisz sport i arkusze kalkulacyjne. To ogromna gra, którą można pokazać w wersji demonstracyjnej. Jeżeli nie przepadasz za sportem i lubisz dobre gry RPG, spędź trochę czasu przy tej grze Final Fantasy XIV i dołącz do ogromnego świata MMO pełnego graczy i nowych wyzwań.

Bity i bosy to urocza gra rytmiczna ze wspaniałą animacją i doskonałym dźwiękiem, która z łatwością rozjaśni Twój dzień. Runa Delty to opowieść równoległa do Undertale, z genialną ścieżką dźwiękową i intrygującą pacyfistyczną koncepcją toczenia bitew. Niebo: Dzieci Światła to kolejna gra MMO, tym razem znacznie uproszczona pod względem stylu i designu. To spokojna gra polegająca na eksploracji i towarzystwie.

Tekkena 8 to najnowsza odsłona bestsellerowej serii bijatyk, którą możesz wypróbować już dziś za darmo. To świetny sposób na doskonalenie swoich umiejętności i ćwiczenie przed zakupem gry. Jeśli chcesz wskoczyć za kierownicę wspaniałego samochodu i zrobić kilka chorych driftów, to Japoński mistrz driftu jest dla ciebie. To proste i uzależniające. Na koniec możesz układać puzzle i planować swoją drogę do automatycznej błogości Faktorgra, która ukradnie wiele godzin, gdy będziesz mieć obsesję na punkcie swoich automatów.