Darmowa strzelanka zombie na Steam, o której nigdy nie słyszałeś, w jakiś sposób zbiera entuzjastyczne recenzje

Kto ma ochotę zagrać w darmową strzelankę zombie, która w jakiś sposób zbiera dziwną liczbę entuzjastycznych recenzji? Jeśli tak, być może mamy dla Ciebie tę grę.

Od czasu do czasu pojawia się nieoczekiwany niezależny ulubieniec, który nie tylko w jednej chwili wstrząsa podstawami branży gier wideo, ale także zmienia nasze życie, dając nam każdego dnia więcej powodów do istnienia. Jedną z takich gier jest uznana przez krytyków i niezawodna gra pretendenta do dekady, Śmiertelna cisza.

Opracowany przez osobę o imieniu Chen Jiacheng, Śmiertelna cisza powstało w zaledwie 17 dni, znacznie wcześniej, niż zajęło stworzenie Ubisoft Singapore Czaszka i kości. Sądząc po epickim materiale z rozgrywki, Śmiertelna cisza to strzelanka z hordą zombie, ale musisz także przetrwać tak długo, jak to możliwe, bez apteczek, które mogłyby uratować twój tyłek. Jest Śmiertelna cisza strzelanka typu roguelike zombie, na którą czekaliśmy? Być może.

„To nudna gra o zombie z perspektywy trzeciej osoby, bez fabuły. Proszę nie mieć wysokich oczekiwań co do gry, to tylko gra, którą stworzyłem na potrzeby samouczka, nie ma w niej rozgrywki, żadnej fabuły, jest to czysta rozrywka.” czyta opis gry w sklepie Steam. A tak na poważnie, jeśli to Cię nie sprzeda, być może zrobią to te entuzjastyczne recenzje.

„Tutaj zostawię kota, przyjaciele, którzy przechodzą obok, będą mogli go pogłaskać i dać kciuk w górę” – wykrzyknął Franky, zostawiając nam zdjęcie kota, żebyśmy uwierzyli w zamieszanie. „Dev powiedział, że to po prostu nudna gra o zombie. Powiedziałbym, że to jedna z najlepszych nudnych gier, w jakie kiedykolwiek grałem” – powiedział z uznaniem Devil Hunter. Jednak tę najbardziej przekonującą i przekonującą recenzję użytkownika dotyczącą wątku Steam pozostawił XNFX, który mówi „cycuszek”.

Jeśli rok 2023 nauczył mnie czegokolwiek, to tego, że gra dla jednego gracza z 2018 r. bez znaczącej obsługi treści może zdobyć nagrodę Steam „Praca Miłości”. Zatem pomimo premiery w 2021 r. być może jest na to nadzieja Śmiertelna cisza zdobywa uznanie, na które tak bardzo zasługuje.