Darmowa gra RPG na PlayStation Plus ma jeden z największych i najbardziej imponujących otwartych światów w grach

Nowy miesiąc oznacza, że ​​do usługi subskrypcji PlayStation Plus trafi kilka nowych tytułów, a jeden z lutowych wpisów przedstawia jeden z najbardziej imponujących otwartych światów w grach.

Ogłoszono także lutowe wpisy do PlayStation Plus Need for Speed ​​bez ograniczeń, Opowieści Powstania I Światy Zewnętrzneabonenci mogą także zdobyć grę RPG akcji firmy Ubisoft na rok 2020 Assassin’s Creed: Valhalla. Dwunasta główna część Assassin’s Creed Seria oferuje jeden z najbardziej imponujących otwartych światów gier, przenosząc gracza do Norwegii w roku 873CE.

„Zostań legendarnym Wikingiem w poszukiwaniu chwały” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Napadaj na wrogów, rozwijaj swoją osadę i buduj swoją siłę polityczną”. Wcielisz się w Eivora, legendarnego Wikinga, który musi poprowadzić innych Wikingów przeciwko królestwom anglosaskim. W towarzystwie kruka, uzbrojony w broń i tarczę, Eivor (którym możesz grać zarówno jako mężczyzna, jak i kobieta) żyje w świecie inspirowanym mitologią nordycką oraz w czasach konfliktu między templariuszami i asasynami.

Wielu fanów się z tym zgadza Assassin’s Creed: Valhalla jest poważnie niedoceniana, będzie to idealny moment, aby nadrobić zaległości w PlayStation Plus. Na chwilę obecną wpis ma „przeważnie pozytywną” ocenę na Steamie, a fani chwalą jego doskonałe elementy RPG i historię inspirowaną Skandynawią.

Jednak jedną z cech, która wydaje się być chybiona, jest rozmiar gry. Uwaga, spoiler… jest ogromny. Jeden z graczy zgodził się z tym, gdy napisał: „Głównym problemem jest Walhalla jest to, że tak jest. CHOLERA. Duży.” Oprócz długiej kampanii, której ukończenie szacuje się na około 60 godzin, w klasycznym stylu Ubisoftu, zawiera ona także mnóstwo zadań pobocznych, sekretów i łamigłówek do odkrycia.

Inny gracz odpowiedział na skargi, że gra skupiała się bardziej na mitologii nordyckiej i Wikingach niż na elemencie zabójcy: „Najlepsza dostępna gra RPG o Wikingach. Usuń Assassin’s Creed z tytułu, a nikt nigdy nie powiedziałby o nim złego słowa.

Assassin’s Creed: Valhalla jest teraz do pobrania bezpłatnie dla członków PlayStation Plus.