Darmowa gra PlayStation Plus to niedoceniana mieszanka GTA 6 i Cyberpunka 2077

Chociaż krytycy uważają to za mieszany sukces, Obejrzyj Legion psów jest często postrzegana jako niedoceniana zabawa, która nie traktuje siebie zbyt poważnie i oferuje różnorodne sposoby zabawy. Całą estetykę Watch Dogs łatwo wciągnąć, kto nie kocha hackerów i cyberpunkowych stylizacji?

Chociaż gra być może nie sprostała wymaganiom franczyzy, Obejrzyj Legion psów ma swoich fanów. Dzieje się tak prawdopodobnie ze względu na dostępne w grze opcje hakowania i technologię, z której korzysta gracz. Pomiędzy hakowaniem dronów, wdrażaniem pająko-botów i używaniem płaszcza rzeczywistości rozszerzonej do przemykania obok wrogów, jest tam mnóstwo rzeczy, które pokochasz.

Dostępna w PlayStation Plus, warto poświęcić trochę czasu Legion i oceń sam, czy gra jest dla Ciebie. Będziesz „Budować ruch oporu praktycznie od każdego, kogo spotkasz, hakując, infiltrując i walcząc o odzyskanie Londynu w niedalekiej przyszłości, który stoi w obliczu upadku”.

Jest tu kilka innowacyjnych mechanizmów i funkcji, takich jak opcje rekrutacji w celu budowania oporu, ponieważ możesz grać dosłownie każdym w mieście. Dzięki temu każdy NPC, którego przejmiesz, ma inne statystyki i unikalną osobowość, która zmienia grę w locie.

Być może najlepszą cechą tego miejsca jest Londyn, który wygląda wspaniale z każdej strony i wydaje się być pełen życia.

Legion Watch Dogs został przyćmiony przez Cyberpunka 2077 od chwili premiery, co jest zrozumiałe. Gra CD Projekt Red upadła i nawet we wczesnym, zepsutym stanie osiągała co Obejrzyj Psy chciałem i na większą skalę. Może więc warto wrócić do tej pozycji za pośrednictwem PlayStation Plus i przekonać się, co ma do zaoferowania. Na tym polega piękno tych usług subskrypcyjnych, możesz po prostu zanurzyć się w nich bez konieczności wydawania gotówki i być może rozczarowany.