Darmowa gra PlayStation Plus to jeden z największych tytułów z otwartym światem, jaki kiedykolwiek powstał

Być może nie zdawałeś sobie z tego sprawy, ale PlayStation Plus właśnie dodało do swojego dodatkowego poziomu jedną z największych istniejących gier z otwartym światem, co oznacza, że ​​tak, możesz się nią teraz cieszyć.

To nie był zły początek roku dla usługi subskrypcyjnej Sony. Obecnie mogą zgarnąć abonenci podstawowego poziomu PlayStation Plus Opowieść o zarazie: Requiem, Zły ZachódI Nikt nie zbawi świata, natomiast abonenci z poziomem dodatkowym i premium zyskali łącznie 14 nowych dodatków. Najważniejsze obejmują Krainy Czarów Tiny Tiny, Resident Evil 2, Sesja: Skate SimI Wampir: Maskarada – Łabędzi śpiew. Gra, na którą chcę jednak zwrócić Waszą uwagę to Tylko powód 3.

Tylko powód 3 widzi, jak główny bohater Rico Rodriguez wraca na swoją rodzinną wyspę Medici, która jest obecnie pod kontrolą dyktatora, generała Sebastiano Di Ravello. Nie powiedziałbym, że pod względem narracyjnym jest to najmocniejsza pozycja w Just Cause, ale zawiera kilka wysokooktanowych hitów akcji i absolutny hit otwartego świata.

GameRant wcześniej sklasyfikowany gier ze względu na wielkość ich otwartego świata i Tylko powód 3 przyszedł o 16. i pochwalił się mapą rozciągającą się na 396 mil kwadratowych. Siedziało z tyłu Test Drive Unlimited 2, Final Fantasy XV, Ghost Recon: Breakpoint, The Crew, Fuel, Guild Wars Nightfall, Atlas, The Elder Scrolls II: Daggerfall, Microsoft Flight Simulator, Minecraft, Star Control 2: The Ur-Quan Masters, Starfield, Zarodnik, Elita NiebezpiecznaI Niebo niczyje.

Nie bądź jednak zbyt zniechęcony. Według HowLongToBeat, dodanie kredytów powinno zająć tylko około 18,5 godziny Tylko powód 3. Jeśli uwzględnisz także zadania poboczne, otrzymasz nieco ponad 39 godzin. Pełne ukończenie zajmuje łącznie około 66 godzin. Jeśli rzeczywiście szukasz tymczasowego pochłaniacza czasu, Tylko powód 3 może być grą dla Ciebie.