Czy Snow Leopard jest nadal dostępny w Skull and Bones? – odpowiedział

Snow Leopard to zwierzak towarzyszący, który był dostępny jako nagroda za oglądanie transmisji gry na Twitchu we współpracy z partnerami. Ale czy nadal możesz zdobyć zwierzaka Snow Leopard? W tym poradniku mamy na to odpowiedź.

Czy Snow Leopard jest nadal dostępny jako Twitch Drop w Skull and Bones?

Niestety, w Skull and Bones nie można już zdobyć Snow Leoparda. Była dostępna jako drop na Twitchu przez ograniczony czas podczas otwartej bety gry. Ponieważ jednak gra została już wydana, nie można już otrzymać tej nagrody.

Ale nie ma co zbłądzić, ponieważ twórcy mogą później dodać go do gry jako nagrodę. Pantera śnieżna to zwierzak towarzyszący w grze Skull and Bones, dostępny jako nagroda za oglądanie transmisji z gry na Twitchu. Jeśli zalogowałeś się na swoje konto Twitch podczas oglądania partnerskiej transmisji gry przez godzinę, otrzymasz w nagrodę Snow Leopard.

Aby drop pojawił się w Twoim ekwipunku, potrzebne było także połączenie Twojego konta Twitch z kontem Ubisoft Connect. Jeśli jednak jeszcze tego nie zrobiłeś, uroczy towarzysz nie będzie już dostępny do odebrania po zakończeniu fazy otwartej bety.

Istnieje jednak szansa, że ​​ten kotek powróci w przyszłości jako płatny kosmetyk lub jako DLC. Nie jest to pewne, ale pełni nadziei gracze mogą trzymać kciuki.

Pantera śnieżna to jedno z wielu zwierząt domowych, które można zabrać ze sobą w podróż nad Ocean Indyjski. Należą do nich inne zwierzaki, takie jak koty i lemury, które można odblokować za waluty w grze lub zdobyć jako nagrodę za grę w otwartej becie. Są one podobne do zwierząt towarzyszących, które można mieć w grze Sea of ​​Thieves.