Czy ruch WASD jest dostępny w Last Epoch 1.0?

Last Epoch 1.0 to oficjalna premiera gry poza wczesnym dostępem i wielu graczy może zastanawiać się, czy mogą już korzystać z ruchu WASD. W tym przewodniku dowiesz się, jakie ruchy są dostępne w grze i dlaczego.

Czy w Last Epoch można zastosować ruch WASD?

Ruch WASD w Last Epoch
Zdjęcie za pośrednictwem Eleventh Hour Games.

Odpowiedź to nie, w Last Epoch 1.0 nie będzie możliwości zabawy ruchem WASD. Było to częste żądanie niektórych graczy na forach, ale twórcy Eleventh Hour Games bardzo jasno przedstawili swoje stanowisko. Nie ma planów wprowadzenia opcji WASD do gry w najbliższej przyszłości.

Eleventh Hour Games przekazało swoje uwagi w sprawie wątek reddit dla Last Epoch mówiąc: „Przykro mi to mówić, ale ostatnio debatowaliśmy nad dodaniem tego podczas spotkania poświęconego projektowaniu gry. W tej chwili celowo nie dodajemy ruchu WASD do Last Epoch. Nadal jesteśmy wdzięczni za otrzymanie opinii od graczy, którzy chcą i nie chcą, aby zostało to dodane do gry. To nie będzie funkcja 1.0.”

W przeszłości zespół Eleventh Hour Games komentował WASD i wyjaśniał, dlaczego na razie nie będzie go w grze. Według nich daje to przewagę, ponieważ możesz się poruszać, a ja jestem w różnych kierunkach. Zmusiłoby to graczy lubiących klasyczne ruchy do zmiany stylu gry, jeśli chcą pozostać konkurencyjni.

Oczywiście sterowanie kontrolerem jest już zaimplementowane w Last Epoch i może również zmieniać kierunki podczas celowania w innym. Eleventh Hour Games uważa, że ​​kontroler ma już wystarczająco dużo niedociągnięć, aby nie stał się najlepszym wejściem. Zatem na razie nie spodziewajcie się, że wraz z premierą wersji 1.0 gry dodamy WASD.

Rozpoczynając premierę Last Epoch 1.0, upewnij się, że wypróbowujesz jedne z najlepszych zajęć dla początkujących.