Czy możesz nauczyć się hodować ludzi w Palworld?

Palworld oferuje fascynujące podejście do znanej formuły łapania potworów, takiej jak możliwość chwytania ludzi, których spotykasz podczas eksploracji świata. Czy jest jakiś sposób, aby mogły się rozmnażać w Palworld, czy też ludzie nie mają szczęścia?

Czy ludzie mogą rozmnażać się w Palworld?

W przeciwieństwie do kumpli, których możesz spotkać, ludzie nie mają przypisanej płci. Ponieważ większość postaci ludzkich, z którymi się mierzysz, jest ubrana w czarne ubrania zakrywające twarz, ułatwia to zachowanie możliwie największej dwuznaczności i pozwala uniknąć takich rzeczy, jak hodowla ludzi w Palworld. Wygląda na to, że jest to funkcja, której programiści nie chcieli jeszcze dotykać, ale może być dostępna w późniejszym etapie rozwoju. Z drugiej strony, kumple mają wyraźną płeć, która jest wykorzystywana do hodowli.

Oznacza to, że nie możesz umieścić razem dwóch ludzi lub człowieka i Kumpel na Farmie Hodowlanej. Na świecie nie można też znaleźć żadnych małych bandytów z Syndykatu — wyobrażenie sobie małego dziecka próbującego zastrzelić mojego Chilleta z pistoletu to teraz obraz, którego nie mogę wyrzucić z głowy — wygląda na to, że ta funkcja nie powinna istnieć w grze. Jednak jest za wcześnie, aby stwierdzić, czy Kieszonkowa para planuje sprawić, że postacie ludzkie będą wolne od płci, gdy gra trafi do pełnej wersji. Czas pokaże, ale możemy sobie wyobrazić, że modowie prawdopodobnie zajmą się tym dla ludzi, którzy mają nadzieję rozpocząć tutaj szał hodowli ludzi.

Istnieje wiele funkcji, które zostaną dodane do Palworld w przyszłości, więc pamiętaj, aby ponownie zajrzeć do naszej sekcji Palworld poniżej, aby zobaczyć, co jeszcze nadejdzie. Na razie dowiedzmy się, jak to zrobić Stwórz siodło Kingpaca i wyrusz w niesamowitą podróż przez pustynię z naszymi ulubionymi przyjaciółmi.