Czaszka i kości: przewodnik po lokalizacji zniszczonej latarni morskiej

Gdy podróżujesz przez rozległe oceany, walcząc z kompaniami handlowymi i piratami-renegatami, najmniejszy wytchnienie w postaci placówki staje się natychmiast mile widzianym widokiem. Tutaj znajdziesz Zniszczoną Latarnię Morską w Skull and Bones, miejsce, w którym możesz odpocząć dla swojej zmęczonej duszy.

Jak znaleźć zniszczoną latarnię morską w Skull and Bones

Aby znaleźć Zniszczona latarnia morska w Skull and Bones podróżuj przez otwarty ocean od początkowej osady Sainte-Anne w kierunku Wschodnie Indie. Mówiąc dokładniej, jesteś po Morze Nilama a następnie skieruj się w dół wokół przylądka, aż znajdziesz spokojny archipelag z wiatrakami rozmieszczonymi wzdłuż wybrzeża po obu stronach. Na wyspie pośrodku spokojnego morza dostrzeżesz na wpół zniszczoną latarnię morską.

Ta zniszczona latarnia morska, wciąż się tli, to Zniszczona Latarnia Morska. To placówka piratów, w której możesz odpocząć, uzyskać dostęp do magazynu, skorzystać z szybkiej podróży, a nawet znaleźć kilka planów.

Używam go do przechowywania ładunku i szybkiej podróży bardziej niż czegokolwiek innego. Żeglowanie przez ocean jest uciążliwe, dlatego rezygnacja z podróży powrotnej do Sainte-Anne jest miłą odmianą.

Co znajdziesz w zniszczonej latarni morskiej w Skull and Bones

Istnieje kilka możliwych łupów związanych ze Skorumpowanym Oficerem DMC w Ruined Lighthouse. Jeśli nie masz nic przeciwko podjęciu wyzwania, możesz tutaj zdobyć następujące nagrody:

Projekt Typ planu
Brygantyna Projekt statku
Półkanon IV Projekt broni
Shalei I Projekt broni
Termity I Projekt broni

Nie wiem jak wy, ale ja jestem zmęczony pływaniem tym samym statkiem i chcę przejść na coś znacznie wspanialszego. Na celowniku mam brygantynę i myślę, że ty poczujesz to samo po spędzeniu kilku godzin w Bedarze.

Eksplorując rozległe morze, dlaczego nie poświęcić chwili na odnalezienie Królewskiego Cmentarza? Nagrody powinny przyciągnąć każdego pirata wartego uwagi!