Cyberpunk Red to idealna gra RPG dla fanów, którzy ukończyli grę Cyberpunk 2077

Jeśli ukończyłeś swoją kolejną grę Cyberpunka 2077 i nie masz ochoty robić kolejnego, dlaczego nie dać Cyberpunkowa czerwień próba?

Biorąc to pod uwagę, jeśli znudziła Ci się gra RPG science-fiction studia CD Projekt Red, Cyberpunkowa czerwień może być nowym, świeżym podejściem do adresu IP, którego szukasz.

W skrócie, Cyberpunkowa czerwień to gra planszowa bardzo podobna do Cyberpunk 2020. Można w nią grać przy minimalnym lub maksymalnym wysiłku, zgodnie z wyborem graczy, z dostępnymi zestawami rozszerzeń, które wprowadzają modele postaci, tła, broń i nieskończoną ilość wiedzy. Gracze na zmianę rzucają kostkami, organizują bitwy pomiędzy różnymi frakcjami i ogólnie tworzą własną historię, przypominającą wersję science-fiction Lochy i smoki.

Istnieją zasady, których należy przestrzegać, jak w przypadku każdej dobrej stołowej gry RPG, ale zawsze możesz dostosować swoje wrażenia za pomocą niektórych zasad domowych, jeśli naprawdę chcesz.

Oczywiście nie uzyskasz oszałamiającej grafiki, świetnych występów i usprawnionej rozgrywki Cyberpunka 2077 dam ci, ale jest to przyzwoity mały spin-off sam w sobie. Jest także pełna historii, więc jeśli interesuje Cię historia Night City i jego mieszkańców, będzie to warte rozważenia.

Na kolejną grę Cyberpunk opracowywaną przez CD Projekt Red nie należy czekać zbyt długo, a to świetna wiadomość. Ostatnią rzeczą, jakiej chcemy, jest kolejny zepsuty, pełen błędów bałagan w momencie premiery, który z czasem trzeba stopniowo naprawiać.