Cyberpunk Edgerunners właśnie dokonał nieoczekiwanego powrotu

Pomimo skalistego startu, Cyberpunka 2077 stała się jedną z najpopularniejszych gier science-RPG ostatnich lat, a jej niebezpieczny, dystopijny świat Night City to miejsce, w którym cybernetyczne ulepszenia są codziennością. Jest zarówno piękna, jak i niebezpieczna, generując poziom charyzmy niespotykany w większości gier wideo.

Deweloperzy CD Projekt RED wiedzą, że dzięki tej serii osiągnęli złoto i czerpią korzyści z jej sukcesu, Cyberpunka 2077 nie tylko widział Widmowa wolność rozszerzenia, ale także gry planszowe, komiksy, powieści i wiele innych. Aha, doczekał się także fantastycznego serialu anime w serwisie Netflix, Cyberpunk: Edgerunnerzy. Poważnie, nawet jeśli nigdy nie grałeś Cyberpunka 2077 ale lubie mangi takie jak Duch w skorupie, Akira lub aktorstwo na żywo Ridleya Scotta Bladerunner film, który musisz obejrzeć Cyberpunk: Edgerunnerzy.

„Cyberpunk: Edgerunners opowiada samodzielną, 10-odcinkową historię o dzieciaku ulicy, który próbuje przetrwać w mieście przyszłości mającym obsesję na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Mając wszystko do stracenia, postanawia pozostać przy życiu i zostać Edgerunnerem – najemnym bandytą, znanym też jako cyberpunk” – czytamy w opisie serialu Netflixa.

W sercu Cyberpunk: Edgerunnerzy to urocza, ale skomplikowana historia miłosna Davida i Lucy. Nic więcej nie powiem, bo nie chcę psuć fabuły. Ale powiedzmy to, kiedy skończysz oglądać Cyberpunk: Edgerunnerzy, będziesz mieć ochotę na więcej. Niestety, w chwili pisania tego tekstu jest mało prawdopodobne, że otrzymamy drugi sezon ukochanego anime Netflix. Możesz przynajmniej dostać uroczą dawkę Davida i Lucy, którą możesz zabrać do domu w postaci ich uroczych figurek.

Jeśli więc jesteś fanem serii Cyberpunk, koniecznie sięgnij po grę „Cyberpunk: Edgerunners David & Lucy – To The Moon Qset+” od producenta zabawek, Firma Dobry Uśmiech. Jeśli znasz tę markę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że posiadasz już niektóre z jej figurek. Mam różne zestawy The Legend of Zelda, a także Chrisa Redfielda z Resident Evil i są one fantastycznej jakości.

„Cyberpunk: Edgerunners David & Lucy – To The Moon Qset+” można składać w przedsprzedaży u kilku sprzedawców detalicznych, a okno przedsprzedaży jest otwarte od teraz do 27 marca 2024 r. Jednakże wyobrażam sobie, że nawet wtedy, gdy przedsprzedaż -okno składania zamówień zostanie zamknięte, nadal będziesz mógł odebrać produkt w sklepie, więc nie martw się.

Cyberpunk: Edgerunnerzy można już oglądać strumieniowo za pośrednictwem serwisu Netflix. Cyberpunka 2077 jest dostępna na PC, PlayStation i Xbox.