Cyberpunk 2077 spotyka się z Mortal Kombat w brutalnym, darmowym pobraniu ze Steam

Czerpiąc cholerną inspirację z Mortalna Kombataten wojownik oparty na broni 1 na 1 wydaje się być po prostu biletem dla fanów wojowników i krwawej akcji.

Zgiń od Ostrza, która ukaże się 16 maja 2024 r. od Triple Hill Interactive, to bijatyka, w której technika wygrywa z wciskaniem przycisków. Nauczysz się dogłębnego systemu walki, dzięki któremu będziesz w stanie zadawać śmiertelne ciosy lub bronić się przed przeciwnikiem oszalałym żądzą krwi. W zwiastunie jest wiele do rozpakowania, ponieważ można także poczuć tytuł Ubisoft, Dla Honoruw sposobie toczenia walki.

Jak zapewne można się dowiedzieć ze szczegółów na temat Strona Steama, to brutalnie „realistyczny” wojownik, w którym jedno dobre uderzenie bronią może zakończyć Twój dzień. Dosłownie każdy zamach lub szturchnięcie mieczem może okazać się śmiertelne, więc poznanie zawiłości jest tutaj niezbędne i możesz wypróbować wersję demonstracyjną już teraz.

Styl Zgiń od Ostrza jest bujna, z wizualnym akcentem, który wydaje się futurystyczny, nawet gdy akcja przenosi się na wieś ze względu na broń i kostiumy. To „samuraipunkowy świat, który łączy tradycyjną japońską estetykę z kulturą cyberpunkową”. według twórców i ukłon w stronę Cyberpunka 2077 wygląda znakomicie.

Jednak to właśnie ta broń jest kluczowa, ponieważ każda z nich zawiera pełen zestaw ruchów, które należy zapamiętać – nie postać trzymająca tę broń ma tu znaczenie. „Czy poświęcisz swoją prędkość dla potężnego dwuręcznego nodachi? A może przytłoczysz wroga serią ciosów zwinnej katany?”

Każdy moment w zwiastunach i gifach wygląda, jakby został wyciągnięty prosto ze współczesnego kina wschodniego lub najnowszego Johna Wicka film. Jest gładki, bombastyczny, a jednocześnie dość baletowy. Jeśli jesteś fanem walki opartej na reakcjach i kontrowania wrogów, na pewno przypadnie Ci do gustu.