Cyberpunk 2077 spotyka się z Metal Gear Solid w niezwykłej bezpłatnej wersji Steam

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że gry akcji typu stealth w końcu przeżywają renesans? Ponieważ dla mnie z pewnością tak to wygląda, a jedna z najnowszych gier na scenie wygląda na idealne połączenie Cyberpunka 2077 I Metal Gear Solid. Aha, i możesz grać za darmo.

Jeśli lubisz skradanie się, koniecznie sprawdź tę wyjątkową, bezpłatną wersję demonstracyjną Steam Next Fest, póki możesz. To jest nazwane Surowy metali wygląda na to Cyberpunka 2077 miał dziecko Metal Gear Solid a potem wychował to dziecko w stylu roguelike’a.

„Przeniknij w głąb ośrodka wydobywczego egzoplanet, aby zdobyć sprzęt i rzucić wyzwanie skorumpowanej megakorporacji” – czytamy w opisie gry Opis Steama. „Korzystaj z gadżetów i sprzętu w skradaniu się o wysoką stawkę i doskonal swoje umiejętności walki w zawrotnych walkach w tym stylowym dungeon crawlerze z elementami skradania się”.

Szczerze mówiąc, nie była to gra, która do tej pory była w moim zasięgu, ale jestem podekscytowany, że na nią natknąłem się. Odpowiednio trzymający w napięciu skradanie się jest rzadkością we współczesnym świecie gier, ale Surowy metal wygląda na gotową połączyć to, co najlepsze w gatunku, z elementami dungeon crawlingu, aby stworzyć coś naprawdę oryginalnego.

Surowy metal ukaże się na platformie Steam 19 marca, więc nie masz dużo czasu, zanim będziesz mógł zagrać w całość. Ale absolutnie zachęcam Cię do sprawdzenia wersji demonstracyjnej, póki jeszcze możesz. Steam Next Fest potrwa do 12 lutego, więc macie cały weekend na obejrzenie Surowy metal jeśli uważasz, że to twoja ulica.