Cyberpunk 2077 spotyka się z Dead Space w oszałamiającym, darmowym pobraniu ze Steam

Nadchodzi horror, który może być prawdziwą gratką Cyberpunka 2077 I Martwa przestrzeń fanów i możesz go teraz pobrać bezpłatnie za pośrednictwem Steam.

Można śmiało powiedzieć, że w ostatnich latach gry typu horror przeżywają swój renesans, głównie dzięki fantastycznym niezależnym studiom, które dostarczają nam takie gry jak zasygnalizowane, Udręczone dusze I Aliza aby wymienić tylko kilka. Idź i sprawdź te trzy gry, jeśli kochasz horrory, zaufaj mi, są fantastyczne. Tak czy inaczej, wróćmy na właściwe tory.

Tematem dzisiejszej dyskusji jest kolejny obiecujący tytuł indie horroru pt Otchłań Luny, opracowany i opublikowany przez Bonsai Collective, zespół zaledwie 16 programistów, dodam. Na pierwszy rzut oka nie możemy powstrzymać się od instynktu Cyberpunka 2077 wibracje z cybernetycznymi ulepszeniami, które wydają się być obecne w Otchłań Luny ale także osadzony w mrocznym, brudnym świecie, który nieco przypomina Martwa przestrzeń. Jednak gdy zwiastun rozgrywki się pojawi, ma on również poważny charakter DOOM: Wieczny I Powrót nastrój.

Otchłań Luny to oparta na fabule przygodowa gra akcji dla jednego gracza z płynną platformówką i walką w piekle. Podążaj drogą Fawkesa, więźnia Luny uwięzionego pomiędzy tajemniczą przepowiednią a wyrokiem więzienia” – czytamy w opisie gry. Otchłań Luny wygląda na równie szybki i szalony, co przerażający. Jeśli ten nadchodzący niezależny horror przypadł Ci do gustu, możesz pobrać jego bezpłatną wersję demonstracyjną przez Teraz paruj.

„Naprawdę chcieliśmy ujawnić trochę więcej tajemnicy czego Otchłań Luny ma do zaoferowania, a nie ma lepszego sposobu niż umożliwienie graczom wskoczenia do gry i samodzielnego odkrywania głębin Otchłani” – mówi Benni Hill, dyrektor kreatywny w Bonsai Collective. „Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć, co gracze myślą o dziwnych wydarzeniach, które ich czekają!”

Jeśli chcesz zagrać w bezpłatną wersję demonstracyjną Otchłań Luny lepiej działaj szybko, ponieważ w komunikacie prasowym podano, że jest on dostępny tylko przez ograniczony czas. Otchłań Luny w chwili pisania tego tekstu nie ma jeszcze daty premiery, ale wiemy, że ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.