Cyberpunk 2077 spotyka się z Call of Duty w nadchodzącej strzelance, którą można pobrać bezpłatnie

Oszałamiający crossover Call Of Duty, Cyberpunka 2077 a w część Max Payne można teraz zagrać za darmo dzięki nowemu demo.

Zawsze warto mieć darmowe wersje demonstracyjne, a jeśli jesteś fanem strzelanek FPS z dodaną dziwaczną mechaniką gry, pokochasz Kontuzjowany.

Mówiąc najprościej, Kontuzjowany to nadchodząca strzelanka, którą możesz już teraz sprawdzić na Steamie. Może poszczycić się światem podobnym do Cyberpunka 2077ale szczerze mówiąc, wygląda na ciemniejszą wersję Radio Jet Set biorąc pod uwagę jego styl artystyczny.

Gracze wezmą udział w „brutalnej walce” wykorzystując „płynny ruch” oraz opanują sztukę kontroli czasu. Jeśli kiedykolwiek grałeś w gry Max Payne, to bardzo podobnie, ponieważ masz możliwość spowolnienia czasu do czołgania się. Pociski unoszą się w powietrzu ze zmniejszoną prędkością, co oznacza, że ​​możesz łatwiej celować w cel strzałów i z łatwością unikać nadlatującego ognia, pod warunkiem, że jesteś na palcach.

Z opisu wynika również, że w grze nie zabraknie krwi i rozczłonkowania, co jest świetną wiadomością dla miłośników gier takich jak Los.

Ogólnie gra wygląda znakomicie, więc szkoda, że ​​jeszcze jej nie wydano. Na stronie Steam podano, że premiera planowana jest na IV kwartał 2024 roku na PC, choć miejmy nadzieję, że w przyszłości otrzymamy port na platformy Xbox i PlayStation.

Jeśli jesteś zainteresowany próbowaniem Kontuzjowany siebie, masz szczęście. Bezpłatną wersję demonstracyjną gry można pobrać i zagrać w nią już teraz. Da ona przedsmak ruchu i strzelania przed oficjalną premierą.

Z pewnością warto dodać tę grę do swojej listy życzeń na Steamie, szczególnie jeśli szukasz nowej strzelanki, w którą możesz pograć w wolnym czasie.