Cyberpunk 2077 otrzyma niespodziewaną nową aktualizację, która rozwiązuje bardzo powszechny problem

Pomimo zwrócenia uwagi Wiedźmin 4, Wydaje się, że CD Projekt RED nadal ciężko pracuje Cyberpunk 2077, aktualizacja gry za pomocą nowej łatki, która pojawi się w ciągu najbliższych kilku dni, a która ma na celu rozwiązanie „najczęstszych problemów”.

To było kilka lat obfitujących w wydarzenia dla gier RPG studia CD Projekt RED Cyberpunka 2077. Wkraczając w czwarty rok istnienia, w końcu otrzymuje pochwałę, na którą deweloperzy ciężko pracowali. Po pojawieniu się aktualizacji 2.0 i DLC Widmowa wolność w 2023 r., Cyberpunka 2077 wdarła się na szczyty list przebojów Steam i jest obecnie okrzyknięta jedną z najlepszych gier RPG wszechczasów. Nieźle jak na grę, która na początku była niegrywalna.

Teraz pomimo tego, że zespół CD Projekt RED zwrócił na to uwagę Wiedźmin 4, nadal jest poświęcony dostarczaniu aktualizacji Cyberpunka 2077 graczy z nową łatką, która pojawi się w tym tygodniu.

„Chcemy mieć nową łatkę dla Cyberpunka 2077 ukaże się w przyszłym tygodniu” – tweet na oficjalnej stronie Czytać w dniu 26 stycznia. „Rozwiąże najczęstsze problemy zgłaszane przez graczy, w tym animacje wykończenia. Czekajcie na więcej informacji, które pojawią się po weekendzie.”

Jak widać, nie podano konkretnej daty, ale ujawnia, że ​​łatka będzie miała na celu naprawienie „najczęstszych problemów” zgłaszanych przez graczy, a także możemy spodziewać się poprawek błędów.

Chociaż CD Projekt RED nie będzie publikować żadnych dalszych większych aktualizacji, pocieszający jest fakt, że nie rezygnuje Cyberpunka 2077 jak zacznie pracować nad innymi tytułami.

Wiadomość ta pojawiła się po ujawnieniu tego przez wspólnego dyrektora generalnego CDPR, Adama Badowskiego Wiedźmin 4 zespół znacznie się powiększa. „Chcielibyśmy, aby do połowy roku nad projektem pracowało około 400 osób” – stwierdził w raporcie Reutersa.