Cyberpunk 2077 już dostępny do pobrania za darmo, wprowadza kilka dużych zmian

Zbierzcie się, chooms. Najnowszy Cyberpunka 2077 Nadeszła aktualizacja, która niesie ze sobą pewne mile widziane zmiany w jakości życia.

Jest rzeczą oczywistą, że nie należy spodziewać się niczego rewolucyjnego Cyberpunka 2077 na tym etapie. Ubiegły rok był przełomowy dla gry. Aktualizacja 2.0 stanowiła kompletną przeróbkę, dodając nowe reliktowe drzewo umiejętności, broń konną, walkę pojazdową i nie tylko. Dodaj do tego niespodziewaną aktualizację 2.1, która dodała nowy system metra i to, co fantastyczne Widmowa wolność ekspansja i Cyberpunka 2077 w końcu osiągnął etap wykorzystania swojego potencjału. Tak naprawdę wielu fanów twierdziło, że wygrałby GOTY, gdyby został pierwotnie wydany w tym stanie.

Twórcy CD Projekt RED skupili się teraz na grze Wiedźmin 4 więc odtąd, Cyberpunka 2077 jest ustawiony na otrzymywanie tylko małych, mniej znaczących aktualizacji. Biorąc to pod uwagę, najnowsza wersja nadal wprowadza kilka świetnych zmian.

Możesz sprawdzić pełne uwagi do łatek dla aktualizacji 2.11, ale pozwólcie, że przejdę przez główne nagłówki. Jeśli chodzi o rozgrywkę, ataki kończące w zwarciu będą teraz działać poprawnie, naprawiono błąd, w wyniku którego przedmioty zdrowia mogły zostać usunięte z miejsca szybkiego dostępu po użyciu materiałów eksploatacyjnych, Cyberware Axolotl będzie teraz skracać czas odnowienia podczas nieśmiertelnej neutralizacji wroga, szybki hack Iconic Contagion spowoduje eksplozję w połączeniu z szybkim hackiem Overheat, cyberware Skeleton nie będzie już ulegać degradacji po zdobyciu trzeciego poziomu atutu Licencja na Chrome, odłamki umiejętności dla umiejętności, które są już maksymalne, nie będą już wypadać, zabijając NPC, którzy są pijani lub używają taniec mózgów prawidłowo uruchomi teraz system policyjny, a pojemność oprogramowania cybernetycznego będzie teraz ograniczona do 450.

Jeśli chodzi o zadania i otwarty świat, pościgi samochodowe zostały dostosowane tak, aby się nie nakładały, gracze, którzy przegapili rozbity AV w Rancho Coronado, mogą teraz zdobyć kultową broń BFC 9000, a także naprawiono kilka błędów związanych z zadaniami. W Widmowa wolnośćpoprawiono także wiele błędów związanych z misjami, a także dodano wiadomość od Reeda o napisach końcowych dotyczącą zakończeń innych niż Wieża.

Do ustawień dodano kategorię portu radiowego, poprawiono różne cienie, ślady opon będą teraz odpowiadać łatce z zawartością opony, dostosowano zawieszenie pojazdu i dodano funkcję CrystalCoat umożliwiającą zmianę lakieru pojazdu. W sumie powinno to dać grze niezły impuls.