Cascadia jest „dwa razy większa od Fallouta 4” i jest darmowa

Tęsknię za Falloutem. Jasne, Fallouta 76 oferuje inny rodzaj akcji dla wielu graczy, oraz Schron przeciwatomowy to dobra zabawa, ale kiedy grasz w porządną, jednoosobową grę Fallout RPG? Nic innego nie może się równać.

Cóż, mamy dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje mnóstwo modów do całkowitej konwersji Fallout 4wiele z nich jest tak ambitnych, że równie dobrze mogłoby być Fallout 5. Zła wiadomość jest taka, że ​​największe i najlepsze z nich tak naprawdę nie mają dat premiery.

Brać Fallout: Cascadia, niezwykle ambitne dzieło, które wykorzystuje Fallout 4silnik i tworzy zupełnie nową przygodę osadzoną w powojennym Seattle. Zespół modderów obiecuje nową broń, zbroję, historie do odkrycia i postacie do poznania. Jakby tego było mało, sam otwarty świat jest „prawie dwukrotnie większy od Fallout 4„.

Biorąc pod uwagę tak wiele obietnic, być może nie jest zaskakujące, że zespół wolontariuszy nie może podać nam daty premiery. Wiemy jednak, że kiedy mod zostanie uruchomiony, pobranie i przechowywanie będzie całkowicie bezpłatne. Czym zasłużyliśmy na modderów?

Fallout: Cascadia jest rozwijany w całości przez ochotników, niektórych z branży tworzenia gier, niektórych nowicjuszy w tej dziedzinie, a niektórych po prostu hobbystów – bez względu na Twoje pochodzenie, zawsze szukamy bardziej utalentowanych programistów. Fallout: Cascadia zawsze będziesz mógł cieszyć się grą” – czytamy w poście na stronie moda.

Teraz tylko pytanie: wola Fallout: Cascadia przybyć przed Fallout 4? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.