Brigands of Skyrim to świetne rozszerzenie, które dodaje nowych wrogów i lochy

Uwielbiamy rozszerzenia, w których można odkrywać nowe obszary, zwłaszcza jeśli dotyczą one jednej z naszych ulubionych gier. Chociaż Skyrima ma wiele do zaoferowania bez dodatkowych dodatków, dla doświadczonych graczy, którzy grali już w tę grę niezliczoną ilość razy, podstawowa gra może się zestarzeć bez czegoś, co mogłoby ją urozmaicić.

Możesz ponownie zaczerpnąć powiewu świeżego powietrza do klasycznej gry Bethesdy, delektując się rozkoszą zmiany grafiki, która sprawia, że ​​gra wygląda jak The Elder Scrolls VIale czasami potrzebne jest coś więcej niż tylko lifting twarzy.

To jest gdzie The Elder Scrolls: Bandyci ze Skyrim wchodzi do gry, robiąc wielkie wejście, dostarczając nowe lochy, w których możesz się przebić, i nieustępliwych wrogów, z którymi będziesz walczyć w walce o przetrwanie. Ale kim są Bandyci ze Skyrim?

„Zbójcy sprzedają miecze z północnego Hammerfell i południowej Wysokiej Skały. Noszą kolczugi, kolczugi, łuskowe i pikowane zbroje, a ich zwierzętami domowymi są zawzięte owczarki niemieckie” – czytamy w opisie moda. „Po wplątaniu się w kilka sporów politycznych (…) (oni) zostali wypędzeni z ojczyzny. Swoimi bretyckimi statkami dotarli do wybrzeża Skyrim, gdzie zbudowali mniejsze statki do pływania po rzekach prowincji i teraz można je znaleźć w większości ładowni.”

Jest więcej historii do zgłębienia, ale nie chcemy ci psuć tego doświadczenia, zwłaszcza że jest kilka statków i kryjówek, w których możesz szukać wskazówek na temat przeszłości Zbójców. Modder odpowiedzialny za rozszerzenie odnosi się do Bandyci ze Skyrim jako „pakiet lochów”, przeznaczony dla tych, którzy wciąż pragną zagłębić się w tajemnice lokacji pozostawionych wcześniej w spokoju.

Jeśli po ukończeniu będziesz pragnął jeszcze więcej nowości w The Elder Scrolls Bandyci ze Skyrimw darmowym rozszerzeniu dla fanów znajdziesz 132 nowe potwory, z którymi możesz się spotkać, a także 35 nowych obszarów, po których możesz się przemierzać, doskonaląc swoje umiejętności wojownika.

Przejdź do NexusMods jeśli chcesz zobaczyć nowy rozdział Skyrimawiedza widziana oczami bandytów ze Skyrim.