Bonus do bezpłatnego pobrania PlayStation Plus jest już dostępny dla subskrybentów

Jedną z najnowszych gier znajdujących się w bibliotece PlayStation Plus jest gra wieloosobowa 4 na 4 od Square Enix, Piankowe Gwiazdy i możesz już teraz odebrać ten łatwy i darmowy przedmiot kolekcjonerski.

Nie można temu zaprzeczyć Piankowe Gwiazdy jest mocno inspirowany popularną strzelanką wieloosobową Nintendo, serią Splatoon, z której najnowszą była Pluton 3 wydany na Nintendo Switch w 2022 roku. Czy Piankowe Gwiazdy może cieszyć się takim samym sukcesem, dopóki nie okaże się, jaka jest jego inspiracja.

„Przedstawiamy Piankowe Gwiazdy, nowa strzelanka sieciowa 4 na 4 na PlayStation 5 i PlayStation 4, czytamy w opisie gry. „Użyj pianki do budowy terenu, tworząc śliskie powierzchnie, aby surfować po arenie z dużą prędkością, pomagać w obronie przed atakami wroga lub tworzyć punkty obserwacyjne, aby eliminować przeciwników”.

Gracze PlayStation mogli słyszeć o programie nagród Sony PlayStation Stars. Krótko mówiąc, nagradza to użytkowników aplikacji mobilnej PlayStation punktami premiowymi, które można wymienić na środki w sklepie lub wybrane gry wideo, a także cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie.

Niestety, pomimo posiadania w sumie 12 trofeów do zdobycia, Piankowe Gwiazdy z jakiegoś powodu nie ma nieuchwytnego Platynowego Trofeum, co z pewnością rozczaruje łowców trofeów. Na szczęście członkowie PlayStation Stars nadal mogą zdobyć coś w rodzaju cyfrowego trofeum.

„Czas wypuścić pianę! Wskaż kilku przyjaciół i pomóż nam świętować premierę Piankowe Gwiazdy zdobywając wszystkie poniższe trofea, aby otrzymać zabawny cyfrowy przedmiot kolekcjonerski” – czytamy w opisie „Piankowe gwiazdy czas na imprezę” w ramach kampanii PS Stars. Ukończenie tego zadania zostanie nagrodzone heroicznym przedmiotem kolekcjonerskim „SOA”.

Aby zdobyć ten przedmiot kolekcjonerski, musisz najpierw ukończyć trzy w grze Piankowe Gwiazdy zadania i są one następujące:

  • Wygraj w Smash the Star (z wyłączeniem imprez prywatnych i rankingowych).
  • Wygraj w Rubber Duck Party (z wyłączeniem imprez prywatnych i rankingowych).
  • Wygraj w Happy Bath Survival (z wyłączeniem imprez prywatnych i rankingowych).

Piankowe Gwiazdy jest już dostępna na PlayStation 5 i PlayStation 4. Co więcej, znajduje się także w ofercie PlayStation Plus Essential na luty 2024 r.