Bionicle Steam RPG z otwartym światem jest „w 100% darmowe”

Wszyscy kochają LEGO, prawda? Kto nie lubi światów, które można zbudować z małych plastikowych klocków? Spośród wszystkich wydań LEGO, tym, który wielu osobom jest bliski sercu, jest Bionicle. Linia zabawek, które wielu zna z dzieciństwa i której towarzyszyło kilka projektów filmowych. Został on przeznaczony dla starszych nastolatków i zawierał historię science-fiction do odegrania.

Cóż, jeśli nie byłeś tego świadomy, istnieje LEGO Bionicle gra ukaże się wkrótce i jest nie tylko grą RPG oferującą mnóstwo głębi, ale także będzie całkowicie darmowa na Steamie.

Bionicle: Maski Mocy to stworzona przez fanów gra osadzona w ogromnym, otwartym świecie „przeżywająca na nowo legendę potężnych Toa i ich niebezpieczną misję zebrania masek mocy Kanohi, uwolnienia wyspiarzy Mata Nui i pokonania złego Makuty!” Gracze przejmą kontrolę nad sześcioma różnymi postaciami i odkryją wspaniały świat uniwersum Bionicle. Odkrycie ukrytych masek mocy będzie zależało od Ciebie. Co, jeśli mnie pytasz, brzmi rewelacyjnie.

Trudno obecnie określić, ile zobaczymy na temat budowania i projektowania postaci z klocków LEGO, ponieważ jak dotąd na stronie Steam znajdują się tylko obrazy krajobrazów z Unreal Engine 5, które wydają się być wytycznymi projektowymi, oraz krótki zwiastun prezentujący je w bardziej Szczegół. Wyglądają oszałamiająco i jeśli gra będzie w stanie dorównać tej energii, będziemy zwycięzcami. Trudno jednak dokładnie określić, jak będzie wyglądać gra.

Spodziewalibyśmy się, że będzie to pełna akcji, jak to zwykle bywa w innych tytułach LEGO, a biorąc pod uwagę, że w Bionicle zawsze pojawiały się fajne stworzenia dzierżące broń, mogliśmy zobaczyć naprawdę niesamowite momenty. Nie ma okna wydania tej wersji, więc dodaj ją do swojej listy życzeń w celu uzyskania przyszłych aktualizacji.