Bezpłatny tryb wieloosobowy w New Vegas umożliwia eksplorację z przyjaciółmi

W zależności od tego, którego fana zapytasz, każdy z nich może udzielić innej odpowiedzi na pytanie, która gra jest najlepsza z popularnej serii Fallout. Być może jednak większość odpowie Fallout: Nowe Vegas.

Fallout: Nowe Vegas została wydana w 2010 roku na komputery PC, PlayStation 3 i Xbox 360, i inaczej Fallout 3, ten konkretny wpis został opracowany przez Obsidian Entertainment. Co więcej, Fallout: Nowe Vegas pierwotnie miał być rozszerzeniem Fallout 3 zanim przekształciła się we własną, samodzielną grę, która również skorzystała z fantastycznych DLC.

„W trakcie przemierzania spalonych upałem pustkowi Mojave, kolosalnej tamy Hoovera i zalanego neonami Vegas Strip poznasz barwną grupę postaci, żądne władzy frakcje, specjalną broń, zmutowane stworzenia i znacznie więcej” – czytamy w streszczeniu gry. „Wybierz stronę w nadchodzącej wojnie lub ogłoś, że „zwycięzca bierze wszystko” i koronuj się na Króla New Vegas w tej kontynuacji gry wideo roku 2008, Fallout 3.”

Podobnie jak większość gier z serii Fallout, Fallout: Nowe Vegas jest grą dla jednego gracza. A co by było, gdyby tak było Fallouta 76mógłbyś zagrać w ten ukochany kultowy klasyk z przyjaciółmi?

Jeśli grasz Fallout: Nowe Vegas z przyjaciółmi brzmi jak coś, co chciałbyś robić, więc warto sprawdzić ten niesamowity mod dla wielu graczy. Dostępny przez na dedykowanej stronie internetowej mod, o którym mowa, nazywa się „NV: MP” i można go teraz pobrać bezpłatnie.

The Fallout: Nowe Vegas mod dla wielu graczy pozwala ci eksplorować postapokaliptyczne pustkowia z przyjaciółmi lub przypadkowymi osobami, niezależnie od tego, czy wyruszasz na misje, czy po prostu powodujesz chaos, eliminując mutanty, które mogą najpierw próbować cię zabić.

Możesz nawet tworzyć frakcje ze znajomymi i walczyć z innymi graczami. Mod może obsłużyć maksymalnie 128 graczy, jednak szanse na znalezienie się na serwerze z taką liczbą graczy mogą być bardzo małe.

Ponieważ jest to nieoficjalny mod, możesz napotkać jeden lub dwa dziwne błędy (a także odmianę radioaktywną), ale na szczęście utalentowany zespół modderów zapewnia stałe wsparcie i aktualizacje.

Podobnie jak w przypadku większości modów, ten konkretny mod dla wielu graczy jest kompatybilny tylko z wersją na komputery PC Fallout: Nowe Vegas. Ale przynajmniej nadal możemy grać w tę niesamowitą grę RPG na nowoczesnych konsolach i jest ona dostępna nawet dla abonentów Xbox Game Pass bez dodatkowych kosztów.