Bezpłatne rozdanie środków w sklepie Steam jest już dostępne, jeśli się pospieszysz

Która godzina, dzieci? Czas na kolejne rozdanie Steam, w ramach którego jedna szczęśliwa osoba otrzyma kredyt sklepowy. Tak cenną nagrodę trudno zdobyć, co oznacza, że ​​musisz działać szybko, jeśli chcesz się w niej znaleźć i ją wygrać.

Luty zapowiada się naprawdę hojnie; najpierw możemy kupić gry warte 248 dolarów za marne 12 dolarów, a teraz możemy otrzymać darmowy kredyt w sklepie do wykorzystania według własnego uznania.

Zanim po prostu założysz, że znasz tę ofertę, to rozdanie nie pochodzi z bezpłatnych gier Steam na Twitterze. Zamiast tego organizuje je Astrolabe Games, aby uczcić swoje Podział zerowy początek. Jednak pomimo tego, że pochodzi z innego źródła, zasady tego konkursu są dość podobne.

Na początek upewnij się, że śledzisz twórców (nie jest jasne, czy oznacza to tylko Twitter, Steam, czy oba, więc zachowaj ostrożność i wybierz tę drugą opcję). Gdy już zaczniesz obserwować markę, musisz retweetować i polubić post o konkurencji. Na koniec musisz utworzyć listę życzeń Podział zerowy na Steamie, chociaż najwyraźniej ten krok jest opcjonalny.

Każdy, kto weźmie udział, ma czas do 13 lutego, aby wziąć w nim udział, kiedy to zwycięzca zostanie ogłoszony, a jakiś szczęśliwy gracz odejdzie z moolah Steam do wydania. A co najlepsze, darmowy kredyt w sklepie kosztuje aż 30 dolarów; Nie jesteśmy tu sarkastyczni, to duża zasługa do rozdania.

Ten tytuł do budowania talii na komputery PC wzbudził zainteresowanie wielu graczy, zwłaszcza teraz, gdy wiedzą, że zaangażowanie się w konkurencję może zapewnić im satysfakcjonującą premię w postaci kredytów sklepowych. Jeśli bardziej interesuje Cię gra niż napisy końcowe, możesz zagrać w jej wersję demonstracyjną już teraz, a pełna wersja gry będzie dostępna „wkrótce”.