Bezpłatne pobieranie PlayStation Plus to jedna z najlepszych gier, w jakie nigdy nie grałeś

PlayStation Plus to wspaniała rzecz. To samo dotyczy wszystkich usług przesyłania strumieniowego. Po prostu nigdy nie wiesz, jakie cuda odkryjesz. Gra, w którą być może nigdy nie brałeś udziału, może szybko stać się ulubioną grą wszechczasów.

Biorąc to pod uwagę, często może być trudno zdecydować, od czego zacząć, ponieważ co miesiąc pojawiają się nowe tytuły. Zeszły tydzień, Foamstars, SteelrisingI Rollerdrom wszystkie zostały uruchomione na poziomie podstawowym, a najnowsze dodatki i dodatki premium do PlayStation Plus zostaną zaprezentowane w najbliższą środę. Chociaż mogę polecić Piankowe Gwiazdy jeśli szukasz lekkiej dawki głupiej zabawy z przyjaciółmi, to nie jest to gra, którą chcę Ci dzisiaj polecić. Jeśli należysz do kategorii dodatkowej i lubisz gatunek przygodowych gier akcji, gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z tą grą Zewnętrzne Dzicze.

Opracowany przez Mobius Digital, Zewnętrzne Dzicze wydana w 2019 roku. Gracze utknęli w 22-minutowej pętli czasowej na tajemniczej planecie. W trakcie eksploracji odkryjesz różne sekrety, które powinny pomóc ci odkryć dokładnie, co się dzieje. Najlepiej będzie, jeśli nie powiem nic więcej. Nie chciałbym psuć zabawy.

To jednak mogę potwierdzić Zewnętrzne Dzicze ma bardzo przyzwoity wynik 85 w porównaniu z Metacritic, z wynikiem użytkownika 8,7. Magazyn Slant nagrodzony doskonałą 10-tką, powiedzenie„To rzadka gra przygodowa, w której podróż jest bardziej nagrodą niż celem”, natomiast GameSpot dodany„Pozwalając ci wytyczyć własny kurs i poskładać tajemnicę we własnym tempie, Zewnętrzne Dzicze sprawia, że ​​każda z jej wypraw jest niezwykle osobista i absolutnie nie można jej przegapić.”

Przyznając wynik dziewięć, TheSixthAxis napisał„W swej istocie Zewnętrzne Dzicze to gra o eksploracji, wiedzy i eksperymentowaniu. To suma tych wszystkich części i nie tylko, doskonale łącząca je w jedną z najbardziej fascynujących gier tej generacji. Zewnętrzne Dzicze udowadnia, że ​​podejście do eksploracji kosmosu w skali mikro – w przeciwieństwie do makro – działa równie dobrze, jeśli nie lepiej”. Z pewnością to wystarczająca pochwała, aby skłonić cię do dawania Zewnętrzne Dzicze temu?

Jeśli nie jesteś abonentem PlayStation Plus, gra będzie dostępna w PlayStation Store za 11,99 GBP do 14 lutego. Jest ona dostępna bezpłatnie w dodatkowym poziomie PS Plus.