Bezpłatne pobieranie Marvel’s Spider-Man 2 potwierdzone przez PlayStation

Dobra wiadomość, fani Spider-Mana: jeśli jesteś subskrybentem PlayStation Plus Premium, będziesz mógł bezpłatnie zagrać w najnowszą przygodę polegającą na pełzaniu po ścianach w ramach swojego członkostwa.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup gry, masz szczęście, ponieważ wkrótce będziesz mógł bezpłatnie wypróbować najnowszą grę Spider-Man studia Insomniac w ramach członkostwa PlayStation Plus Premium.

Wiadomość została udostępniona na oficjalnym koncie PlayStation na Twitterze, które ogłosiło Marvel’s Spider-Man 2 dołączy do oferty gier Premium w ramach bezpłatnej wersji próbnej. Dotyczy to wyłącznie członkostwa Premium, więc jeśli subskrybujesz tylko Extra lub Essential, musisz dokonać aktualizacji, aby pobrać wersję próbną.

Wersja próbna, trwająca łącznie 2 godziny, powinna dać ci przedsmak wszystkiego, co ma do zaoferowania pełna wersja gry, w tym szansę na huśtanie się i szybowanie po Nowym Jorku, zmaganie się z Sandmanem i powstrzymanie wielu niczego niepodejrzewających przestępców przed wywołaniem chaosu. Najlepsze jest to, że wszelkie postępy w historii gry i odblokowane trofea zostaną przeniesione, jeśli zdecydujesz się na zakup.

Obok Marvel’s Spider-Man 2 W ogłoszeniu ujawniono także, jakie zmiany zostaną wprowadzone w pozostałej części PlayStation Plus, a w przygotowaniu są nowe, pikantne dodatki.

Ten Marvel’s Spider-Man 2 wersja próbna dołączy do PlayStation Plus Premium 6 lutego, tego samego dnia, co pozostałe dodatki do usługi subskrypcji, co będzie wspaniałym wczesnym prezentem walentynkowym.